UA HealthBox, czyli HTC i Under Armour myślą o aktywnych użytkownikach

UA HealthBox, czyli HTC i Under Armour myślą o aktywnych użytkownikach

UA HealthBox
UA HealthBox
Źródło zdjęć: © htc
Mateusz Żołyniak
05.01.2016 17:37, aktualizacja: 17.05.2017 17:49

HTC znalazło wreszcie sposób na zainteresowanie użytkowników swoimi akcesoriami dla aktywnych. Jest nim UA HealthBox, który tajwańska firma zapowiedziała dzisiaj wraz z Under Armour.

UA HealthBox to stworzony i wyprodukowanych przez HTC system trzech urządzeń do kompleksowego zbierania danych o aktywności użytkowników. Sprzedawane pod marką Under Armour rozwiązanie zawiera opaskę fitness, pulsometr i inteligentną wagę, które będą współpracować z aplikację UA Record. Dostępny na smartfony z Androidem i iOS-em program będzie rejestrował, synchronizował i przetwarzał zbierane przez akcesoria dane.

UA Band

UA Band
UA Band© htc

Opaska HTC ma zbierać dane o codziennej aktywności użytkownika i wykonywanych przez niego ćwiczeniach (dostępnych kilka różnych trybów), monitorować sen, a także pozwalać na wyznaczanie celów i śledzenie postępów w treningach.

UA Heart Rate

UA Health Box
UA Health Box© HTC

UA Scale

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

System UA HealthBox w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Zestaw będzie dostępny już od 22 stycznia, a od dzisiaj osoby nim zainteresowane mogą składać zamówienia poprzez strony HTC i Under Armour. UA HealthBox w tym roku trafić ma także do innych krajów, ale póki co konkrety nie są znane.

Zestaw wyceniony został na 400 dolarów (ok. 1600 zł). To dużo? Na pierwszy rzut oka może się tak wydawać. Niemniej chodzi o sprzęt uznanej marki - złożenie podobnego zestawu z akcesoriów np. FitBita będzie niemal równie kosztowne. Do tego niezwykle istotne jest sprzężenie poszczególnych akcesoriów za pomocą usługi UA Record. Jeżeli będzie ona działać tak dobrze, jak twierdzą producenci, zestaw UA HealthBox może być wart swojej ceny.

Źródło: Informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)