HTC Incredible HD na zdjęciach

HTC Incredible HD
HTC Incredible HD
Tomasz Hamryszak

22.12.2010 09:00, aktual.: 22.12.2010 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że HTC ma w zanadrzu kolejnego smartfona. Niezaprezentowany dotąd model pojawił się na kilku nieoficjalnych zdjęciach, a design przyszłego urządzenia zapowiada się obiecująco. Czego możemy się spodziewać po nowym HTC?

Jedne z popularniejszych zagranicznych serwisów opublikowały właśnie zdjęcia, które najprawdopodobniej przedstawiają HTC Incredible HD (Mecha). Porównując najnowsze fotografie z tymi, które prezentowaliśmy Wam jakiś czas temu, nie powinno być wątpliwości, że mowa tutaj o tym samym modelu.

Można przypuszczać, że Incredible HD będzie urządzeniem przeznaczonym na rynek amerykański. Niewykluczone jest również, że nowy smartfon tajwańskiego producenta będzie pracował w technologii LTE. Potwierdzeniem tego jest sam Verizon, który jakiś czas temu zapowiedział wprowadzenie telefonów z obsługą 4G.

Data premiery nowego HTC nie jest jeszcze znana i z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tajwański producent swój nowy model zaprezentuje najprawdopodobniej na targach CES bądź MWC, które odbędą się już na początku przyszłego roku.

HTC Incredible HD przód
HTC Incredible HD przód
HTC Incredible HD góra
HTC Incredible HD góra
HTC Incredible HD bok
HTC Incredible HD bok

Źródło: androidcentralengadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)