HTC Inspire – kolejny tajwańczyk z 4G

HTC Inspire – kolejny tajwańczyk z 4G
Jakub Płaza

05.01.2011 15:42, aktual.: 05.01.2011 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC zasypuje Amerykę swoimi telefonami. Ostatnio wiele pisaliśmy o Thunderbolt. Smartfon ten, ze wsparciem dla sieci 4G Verizon, powinien zadebiutować już jutro. Wiele wskazuje na to, że podobnym urządzeniem może pochwalić się również AT&T.

Sprawa nie jest jednak taka prosta. Zacznijmy od tego, że wszystkie informacje mają status plotek. O HTC Inspire dowiedzieliśmy się bowiem z ciekawej grafiki, widocznej powyżej. Oprócz niego możemy zobaczyć także kilka innych modeli: Thunderbolt, T-Mobile G2 (czyli nasz Desire Z) oraz EVO 4G. Ogólnie – dla każdego coś dobrego.

Jedna rzecz nie jest do końca jasna. Otóż AT&T nie może pochwalić się siecią 4G. Skąd więc nazwa HTC Inspire 4G? Bardzo prawdopodobne, że operator stosuje popularny w Stanach chwyt marketingowy. W rzeczywistości nazwa 4G używana jest w kontekście oferowanej przez sieć łączności HSPA+. Jak słusznie zauważa autor tekstu źródłowego, podobną taktykę stosuje T-Mobile.

Zostawmy na razie zawirowania sieciowe. Nas, szkoda że nie bezpośrednio, powinien interesować sam fakt pojawienia się nowego modelu w portfolio tajwańskiego koncernu. Ciekawi mnie jego specyfikacja, tym bardziej że wręcz nieprawdopodobnymi komponentami może pochwalić się wspomniany Thunderbolt.

Źródło: phonedog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)