HTC Magic z Androidem 2.2?

HTC Magic z Androidem 2.2?
Paweł Żmuda

22.06.2010 20:03, aktual.: 22.06.2010 22:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiemy już, że aktualizacja oprogramowania do Androida w wersji 2.2 planowana jest dla większości smartfonów HTC wypuszczonych na rynek w tym roku. Niektórzy twierdzą jednak, że tajwański producent planuje update również dla telefonu HTC Magic.

Informacje te pochodzą od jednego z największych francuskich operatorów - firmy SRF. Na oficjalnym blogu SFR pojawił się wpis informujący, że aktualizacje do Androida 2.2 planowane są dla telefonów Google Nexus One oraz właśnie HTC Magic. Planowana data wprowadzenia nowego oprogramowania nie jest dokładnie znana, jednak operator twierdzi, że stanie się to jeszcze w te wakacje.

W ofercie SFR znajdują się również telefony HTC Wildfire oraz Legend, które to powinny zostać zaktualizowane w pierwszej kolejności. Możliwe, że osoba prowadząca blog korporacyjny po prostu się pomyliła. Jednak informacje o Androidzie 2.2 dla HTC Magic pojawiają się także w USA. Firma T-Mobile, mająca w swojej ofercie telefon myTouch 3G (amerykańską wersję Magica), również zapowiada aktualizację do Froyo. Miejmy nadzieję, że wszystkie te pogłoski okażą się prawdą.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)