HTC Mega znów w Sieci!

htcmega22
htcmega22
Paweł Żmuda

24.08.2009 12:01, aktual.: 24.08.2009 14:01

HTC Mega - wcale nie będzie taki "mega" jak głosi jego nazwa. Jedną z głównych zalet nadchodzącego urządzenia tajwańskiego producenta będzie niska cena. Telefon oparty o Windows Mobile w wersji 6.5, wyciekł do sieci po raz pierwszy na początku sierpnia, lecz były to tylko marne zdjęcia i kawałek specyfikacji. Teraz możemy popatrzeć nie tylko na sam aparat, ale także na zrzuty z wersji Windowsa Mobile w który wyposażony zostanie nowa komórka.

Wyciek zawdzięczamy serwisowi ai.rs. Potwierdziły się informacje o tym, że telefon posiadać będzie 256MB pamięci ROM oraz 256 MB RAM, dotykowy ekran 2,8-cala o rozdzielczości QVGA. Wiadomo także, że komórka wyposażona będzie w procesor Qualcomm o taktowaniu 528 MHz. Na pokładzie znajdziemy slot kart microSD, WiFi, Bluetooth 2.0 z EDR, GPS oraz aGPS, WiFi 802.11b/g, a także aparat 3,2 Mpix. O ile oczywiście informacje przekazane przez serwis ai.rs są prawdziwe.

Niestety wciąż nie wiadomo kiedy telefon zostanie wprowadzony do sprzedaży. Pewne jest tylko to, że cena urządzenia ma być niska, co zgodne jest z nową strategią firmy HTC, która planuje dominacje segmentu tańszych urządzeń. Jeśli jednak będziemy zmuszeni czekać na HTC Mega jeszcze przez pół roku... Czy będzie on jeszcze atrakcyjny?

Źródło: Ai.rs

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)