HTC Nexus S1 (Sailfish) na zdjęciach

HTC Nexus S1 (Sailfish) na zdjęciach

Nexus 6P
Nexus 6P
Łukasz Skałba
15.08.2016 12:54, aktualizacja: 16.08.2016 09:13

Wraz z nowym Androidem oficjalnie zadebiutuje nowa generacja urządzeń Nexus. Mamy ujrzeć dwa modele - Sailfish i Marlin - oba zaprojektowane przez HTC. Ich wzornictwo zapowiada się całkiem interesująco.

Według dotychczasowych plotek, Nexus Sailfish i Marlin mają różnić się wyłącznie wielkością i pojemnością baterii. Reszta specyfikacji ma pozostać bez zmian. Dla przypomnienia, w przypadku większego modelu (Nexus Marlin) prezentować ma się ona następująco:

O podzespołach wiedzieliśmy już więc całkiem sporo. Bardziej tajemnicze pozostawało wzornictwo. Jakiś czas temu serwis Android Police opublikował wizualizacje przedstawiające nadchodzące Nexusy. Brakowało jednak zdjęć, które mogłyby to potwierdzić. Do teraz.

Obraz
© Android Police

Na Twitterze pojawił się wpis ze zdjęciem przedstawiającym mniejszego Nexusa w rękach użytkownika. Mimo, że fotka miała słabą jakość, widać było podobieństwo do renderów.

Teraz pora na większy wyciek. Android Police opublikował obrazek prezentujący Sailfisha ze wszystkich stron. Zdjęcia wyglądają paskudnie, są zrobione pod dziwnymi kątami i niedokładnie wycięte. Są one jednak zgodne z wcześniejszymi przeciekami.

Obraz
© Android Police

Nowe Nexusy będą miały metalowe obudowy ze szklaną wstawką na tyle. Ta była obecna już w ubiegłorocznym Nexusie 6P, jednak w dużo mniejszej skali. Teraz szkło ma pokrywać około ⅓ tyłu obudowy. To właśnie ten materiał ma otaczać obiektyw aparatu, diodę doświetlającą oraz czytnik linii papilarnych.

Na fotkach prezentuje się to słabo. Mam jednak wrażenie, że w rzeczywistości takie wzornictwo może pozytywnie zaskoczyć. Podczas gdy wszyscy kłócą się który materiał jest lepszy (szkło czy aluminium), Nexus zaoferuje oba. Jestem bardzo ciekawy, co z tego wyjdzie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)