Znów możesz wytatuować swojego HTC One! Tym razem w Krakowie i Warszawie

Znów możesz wytatuować swojego HTC One! Tym razem w Krakowie i Warszawie

Znów możesz wytatuować swojego HTC One! Tym razem w Krakowie i Warszawie
Kamil Zawiślak
28.03.2015 13:57, aktualizacja: 28.03.2015 18:37

Jeśli w Waszej kieszeni znajduje się HTC One M7 lub M8 i macie blisko do Krakowa czy Warszawy, mam świetną wiadomość. Jest możliwość darmowego wygrawerowania swojego telefonu.

Kiedy jakieś pół roku temu Orange zrobiło akcję tatuowania HTC One w Warszawie, szczerze zazdrościłem posiadaczom urządzeń tej serii. Na szczęście użytkowników wspomnianych telefonów, ta sama akcja znowu będzie miała miejsce, tym razem w krakowskim salonie Saturn przy ulicy Pawia 5 w Galerii Krakowskiej. Jeśli jednak nie po drodze Wam do stolicy Małopolski, to akcja będzie też prowadzona w tym samym czasie, również w salonie Saturn, w Centrum Handlowym Arkadia. Zainteresowani?

Wymagania, jakie trzeba spełnić są niewielkie. Swój własny, spersonalizowany wzór należy przygotować nie w formacie .jpg czy .png, a w .eps. Grafika musi więc być wektorowa i dostarczona na pendrie.

Akcja tatuowania
Akcja tatuowania© HTC

Akcja Studio tatuażu HTCxSaturn odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia w dogodnych godzinach 12:00-19:00. Co ważne, grawerowanie jest całkowicie bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że w grę wchodzą tylko metalowe urządzenia i przykładowo model One E8 nie kwalifikuje się do grawerowania.

HTC One M8
HTC One M8© HTC

Dodatkowo HTC zaprezentuje swoje najnowsze dzieło, czyli smartfon One M9, któremu będzie można przyjrzeć się bliżej. Będą też zapewne odpowiednie osoby, które udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Szkoda, że inni producenci nie pozwalają na tak daleko idącą personalizację. Niektórzy mogą stwierdzić, że taki tatuaż będzie nieodwracalny i później może być ciężko o sprzedaż telefonu. To prawda, ale ja bez wahania stanąłbym w kolejce do przyozdobienia swojego One'a, gdybym tylko go miał.

Źródło: SHEM (Twitter)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)