HTC One (M8) już dostępny w sieci Play

HTC One (M8) już dostępny w sieci Play
Mateusz Żołyniak

25.03.2014 18:01, aktual.: 26.03.2014 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tylko Anglicy mają powody do zadowolenia. Sieć Play już dzisiaj wprowadziła bowiem do oferty najnowszego HTC One (M8).

HTC na konferencji w Londynie wspomniało, że już dzisiaj model One (M8) będzie dostępny w Wielkiej Brytanii. Użytkownicy z innych krajów będą musieli poczekać na niego do 4 kwietnia, gdy oficjalnie wejdzie na kolejne rynki. Jednak Polacy, tak jak Brytyjczycy, już dzisiaj mogą nabyć nowego flagowca tajwańskiej firmy.

O 16:30 sieć Play wprowadziła do oferty nowego HTC One. Telefon dostępny jest we wszystkich ofertach i można go już zamawiać w sklepie internetowym fioletowego operatora. Nie jest to oferta przedsprzedażowa, a Play chwali się, że magazyny z nowymi smartfonami są pełne.

Ceny nie są najniższe, ale nie ma też tragedii, jeżeli weźmie się pod uwagę, że to gorąca nowość. Przykładowo w ofercie Nowa Formuła Play Unlimited za 59,99 zł smartfon kosztuje 2019 zł, a w Nowa Formuła 4.0 Unlimited z abonamentem 69,99 zł 1929 zł. W ofertach za około 80-100 zł cena One (M8) wynosi około 1500 zł. Flagowiec za 1 zł dostępny jest w ofercie Nowa Formuła Europe Unlimited za 179,99 zł. Pełny cennik znajdziecie pod tym linkiem.

Osoby, które chcą kupić telefon w wolnej sprzedaży (np. raty), muszą poczekać do 4 kwietnia. Z naszych informacji wynika, że HTC One (M8) na naszym rynku będzie kosztował około 2599 zł.

Więcej o nowym smartfonie Tajwańczyków dowiecie się z mojego wcześniejszego wpisu oraz materiałów Janka z Londynu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)