HTC One (M8) już dostępny w sieci Play

HTC One (M8) już dostępny w sieci Play
25.03.2014 18:01
HTC One (M8) już dostępny w sieci Play
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Nie tylko Anglicy mają powody do zadowolenia. Sieć Play już dzisiaj wprowadziła bowiem do oferty najnowszego HTC One (M8).

HTC na konferencji w Londynie wspomniało, że już dzisiaj model One (M8) będzie dostępny w Wielkiej Brytanii. Użytkownicy z innych krajów będą musieli poczekać na niego do 4 kwietnia, gdy oficjalnie wejdzie na kolejne rynki. Jednak Polacy, tak jak Brytyjczycy, już dzisiaj mogą nabyć nowego flagowca tajwańskiej firmy.

O 16:30 sieć Play wprowadziła do oferty nowego HTC One. Telefon dostępny jest we wszystkich ofertach i można go już zamawiać w sklepie internetowym fioletowego operatora. Nie jest to oferta przedsprzedażowa, a Play chwali się, że magazyny z nowymi smartfonami są pełne.

Ceny nie są najniższe, ale nie ma też tragedii, jeżeli weźmie się pod uwagę, że to gorąca nowość. Przykładowo w ofercie Nowa Formuła Play Unlimited za 59,99 zł smartfon kosztuje 2019 zł, a w Nowa Formuła 4.0 Unlimited z abonamentem 69,99 zł 1929 zł. W ofertach za około 80-100 zł cena One (M8) wynosi około 1500 zł. Flagowiec za 1 zł dostępny jest w ofercie Nowa Formuła Europe Unlimited za 179,99 zł. Pełny cennik znajdziecie pod tym linkiem.

Osoby, które chcą kupić telefon w wolnej sprzedaży (np. raty), muszą poczekać do 4 kwietnia. Z naszych informacji wynika, że HTC One (M8) na naszym rynku będzie kosztował około 2599 zł.

Więcej o nowym smartfonie Tajwańczyków dowiecie się z mojego wcześniejszego wpisu oraz materiałów Janka z Londynu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)