HTC One M8 w wersji dual SIM

HTC One M8 w wersji dual SIM

HTC One M8 w wersji dual SIM
Jan Blinstrub
07.06.2014 10:39, aktualizacja: 07.06.2014 12:39

Liczba potencjalnych nabywców telefonów dual SIM nie jest w Polsce porażająca, jednak ci, którzy są zainteresowani takimi urządzeniami są skazani niemal wyłącznie na sprzęt z dolnej lub średniej półki cenowej.

Jedynie HTC wprowadziło do nas w zeszłym roku swój flagowy model w wariancie dwusimowym, ale zrobiło to po cichu i na paluszkach, więc mało kto o nim wie. M7 prawdopodobnie wciąż jest najwydajniejszym smartfonem dual SIM jaki oficjalnie można u nas kupić, a jest to przecież ponad roczny sprzęt. Niewykluczone jednak, że zainteresowani wkrótce będą mieć większy wybór.

Agencja komunikacji Federacji Rosyjskiej wydała podobno certyfikat dualsimowej wersji HTC One M8, co może oznaczać, że urządzenie trafi wkrótce do sprzedaży u naszych niezbyt sympatycznych (ostatnio) sąsiadów ze wschodu. W Rosji zainteresowanie urządzeniami obsługującymi wiele kart SIM jest bardzo duże, więc także ich wybór jest radykalnie większy niż u nas. O ile jednak są małe szanse, żebyśmy zobaczyli topowe dual SIM-y Sony czy LG w naszych sklepach, o tyle wprowadzenie One M8 w takiej wersji jest możliwe. Pytanie tylko kiedy (dwusimowy M7 zadebiutował u nas dość późno) i czy ktokolwiek się o tym dowie.

Zeszłoroczny dwusimowy One miał slot na karty pamięci i zdejmowaną pokrywę baterii. Nie wiadomo, czy model tegoroczny będzie rozbieralny. Ostatecznie możliwe jest też umieszczenie dodatkowej szufladki na bocznej krawędzi smartfona.

źródło: PhoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)