HTC One (M9) i HTC One (M9) Plus na grafice promocyjnej

HTC One (M9) i HTC One (M9) Plus na grafice promocyjnej

HTC One (M9) i HTC One (M9) Plus na grafice promocyjnej
Źródło zdjęć: © @evleaks
Miron Nurski
28.01.2015 14:10, aktualizacja: 12.03.2015 13:32

Do sieci trafiło już kilka zdjęć, na których uwieczniono jeden z prototypów nowego flagowca HTC, ale ostatnio mówiło się, że finalna wersja będzie wyglądać inaczej. Wygląda jednak na to, że Tajwańczykom nie udało się uchować jej w tajemnicy.

Pamiętacie jeszcze Evana Blassa znanego jako @evleaks? Jeszcze do niedawna odpowiadał on za lwią część przecieków z mobilnego świata, ale ze względu na problemy zdrowotne i trudności z monetyzacją przedsięwzięcia porzucił tę branżę. Dziś napisał jednak na Twitterze, że "ciężko się wyzbyć starych nawyków" i dorzucił tę oto grafikę.

Obraz
© @evleaks

To właśnie Evan Blass jako pierwszy pokazał światu zdjęcia One'a (M7) i One'a (M8), a wcześniej modelu znanego jako HTC Edge.

HTC One (M9) i One (M9) Plus?
HTC One (M9) i One (M9) Plus?© @evleaks

Przypomnę jeszcze, że już ostatnie przecieki wspominały o ekranie pokrywającym większą część przedniego panelu, dużym obiektywie aparatu na przodzie i głośnikach szczelinowych. Wszystko zdaje się potwierdzać powyższa grafika.

Z kolei render One'a (M9) Plus przypomina trochę urządzenie ze zdjęć, które krążą po sieci od kilku dni. Ten wariant ma mieć większy ekran oraz umieszczony pod nim czytnik linii papilarnych.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

I jak Wam się podobają nowe smartfony? Fajnie, że HTC w końcu zwęziło ramki i pozbyło się ze swojego flagowca często krytykowanego czarnego paska z logo producenta. Zapowiada się kawał ładnego telefonu, a poznamy go już 1 marca.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)