HTC One (M9) jednak będzie wyglądał inaczej od poprzednika?

HTC One (M9) jednak będzie wyglądał inaczej od poprzednika?

HTC One (M8)
HTC One (M8)
Miron Nurski
26.01.2015 09:46, aktualizacja: 10.06.2016 07:47

Niewykluczone, że na licznych zdjęciach rzekomo ujawniających wygląd One'a (M9) nie uwieczniono urządzenia, które ujrzy światło dzienne za nieco ponad miesiąc.

Tak przynajmniej twierdzi HTC Source, który powołuje się na informacje dostarczone od swoich dobrze poinformowanych źródeł. Urządzenie widoczne na fotkach to podobno jeden z prototypów, którego obudowa ma za zadanie chronić finalny wygląd produktu przed światem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Czego więc mamy oczekiwać? Wspomniany serwis twierdzi, że wyświetlacz nowego One'a pokryje znacznie większą część powierzchni przedniego panelu, niż miało to miejsce w przypadku poprzedników. Cały przód ma się zresztą zmienić zauważalnie, bo przykryte grillem głośniki BoomSound zostaną ponoć zastąpione głośnikami szczelinowymi, a nad ekranem pojawi się duży obiektyw aparatu, podobny do tego z modelu Desire 826.

HTC Desire 826
HTC Desire 826

Co do tych zapewnień pewności oczywiście mieć nie możemy, ale trzeba przyznać, że brzmią dość sensownie. Koniec końców na wiele tygodni przed premierą One'a (M7) po sieci krążyły zdjęcia prezentujące tak oto wyglądający prototyp:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

W każdym razie wszystkiego dowiemy się już 1 marca, bo właśnie tego dnia będzie miała miejsce oficjalna premiera nowego flagowca.

Źródła: HTC Source; Engadget.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)