HTC One (M9) na kolejnych zdjęciach. Wygląd potwierdzony przez producenta pokrowców?

HTC One (M9) na kolejnych zdjęciach. Wygląd potwierdzony przez producenta pokrowców?
22.01.2015 09:28
HTC One (M8)
HTC One (M8)
Źródło zdjęć: © HTC

Jeszcze kilka dni temu można było chwalić HTC, że w tym roku wyjątkowo skutecznie broni się przed wyciekami. Aby jednak tradycji stało się za dość, kolejne fotki zaczynają zasypywać sieć.

O pierwszej porcji zdjęć wspominał już ostatnio Janek. Tym razem mamy do czynienia z przeciekową klasyką - wizualizacje pokrowców dostarczone przez jednego z producentów akcesoriów. Dotarł do nich serwis Nowhereelse.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Wygląd widocznego na zdjęciach renderu pokrywa ze wcześniejszymi zdjęciami. Telefon będzie zatem z grubsza bardzo podobny do swojego poprzednika, a w zasadzie jedyną widoczną na pierwszy rzut oka ma być zastąpienie dwóch okrągłych obiektywów aparatu Duo Camera jednym kwadratowym.

HTC One (M9)
Źródło zdjęć: © nowhereelse.fr
HTC One (M9)

Steve Hemmerstoffer ze wspomnianego serwisu przygotował nawet proste porównanie wyglądu obu generacji.

HTC One (M9) i One (M8)
Źródło zdjęć: © @stagueve
HTC One (M9) i One (M8)

Oczywiście zdjęcie nie ukazuje dwóch urządzeń sfotografowanych obok siebie, lecz zostało zmontowane, więc ciężko określić wymiary nadchodzącego modelu. Ramki wyglądają jednak na proporcjonalnie węższe, więc jeśli HTC zdecyduje się na zachowanie 5-calowej przekątnej ekranu, One (M9) powinien być nieco mniejszy od swojego poprzednika. Z drugiej zaś strony coraz więcej mówi się o wyświetlaczu o przekątnej 5,2 cala.

Sercem smartfona ma być Snapdragon 810 wspierany przez 3 GB pamięci RAM, zaś rozdzielczość aparatu głównego ma wzrosnąć do 20 Mpix. Oficjalna prezentacja została zaplanowana na 1 marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)