HTC One M9 na wideoprzeglądzie, na niecałą dobę przed premierą!

HTC One M9 na wideoprzeglądzie, na niecałą dobę przed premierą!

HTC One M9 w towarzystwie One M8
HTC One M9 w towarzystwie One M8
Źródło zdjęć: © mobilebulgaria.com
Kamil Zawiślak
28.02.2015 19:34, aktualizacja: 01.03.2015 01:45

Ten filmik to koniec wszelkich spekulacji i domysłów, wiemy już jak będzie wyglądać One M9. Zaskoczenia nie będzie, a telefon został przy okazji porównany do poprzednika oraz One'a M7.

Wygląda na to, że o ile Galaxy S6 ma być rewolucją, to One M9 będzie ewolucją. Oby dobrą, bo w modelu One M8 brakowało mi w zasadzie tylko nieco lepszego aparatu i zagospodarowania przedniej powierzchni ekranu. Główny aparat w M9 ma mieć 20,7 Mpix, a technologia UltraPixel z tyłu zostanie przeniesiona na front.

Ci, którzy oczekiwali zmiany w stylistyce i wyglądu z renderów mogą czuć się zawiedzeni, bo M9 będzie bardzo podobny do poprzednika. Na pierwszy rzut oka ciężko będzie znaleźć różnice. Widać, że przycisk blokady został przeniesiony z górnej krawędzi na prawą.

Zdaje się, że wideo zostało nagrane na zamkniętej konferencji, której uczestnicy są zobowiązani umową do nie ujawniania jakichkolwiek informacji. Niestety dla HTC wideo wyciekło do sieci, dla nas też, bo najprawdopodobniej jutro nie będzie efektu WOW...

@upleaks z kolei donosi, że obiektyw aparatu będzie chroniony przez szafirowe szkło.

Źródło: Mobile Bulgaria via The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)