Nowe zdjęcia One'a (M9) zdradzają, że flagowiec HTC jednak doczeka się ważnej zmiany konstrukcyjnej

HTC One (M8)
HTC One (M8)
Źródło zdjęć: © HTC
Miron Nurski

23.01.2015 11:20, aktual.: 23.01.2015 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

No i mamy powtórkę z rozrywki. Cisza... cisza... cisza... i nagle BUM! Kolejne zdjęcia nowego flagowca HTC wysypują się ze wszystkich źródeł z taką prędkością, że ciężko nad nimi nadążyć. Nowym fotkom warto jednak przyjrzeć się bliżej, bo zdradzają coś ciekawego.

Gdybyśmy mieli zrobić głosowanie na największe wady przedstawicieli linii One, bardzo prawdopodobne, że do pierwszej trójki załapałby się ten oto delikwent.

HTC One (M8)
HTC One (M8)

Tak ulokowany przycisk zasilania, zwłaszcza w przypadku urządzenia tych rozmiarów, jest trudno dostępny, co często wytykają recenzenci i użytkownicy. Problem ten został co prawda częściowo rozwiązany za pomocą wykonywanych na wyświetlaczu gestów, które pozwalają na odblokowanie ekranu, ale w dalszym ciągu blokowanie oraz samo włączanie i wyłączanie urządzenia jest dość upierdliwe.

Na szczęście idą zmiany, na co wskazują zdjęcia opublikowane przez serwis Phandroid.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak widać, przycisk zasilania ma się znaleźć na prawej krawędzi obudowy. W końcu! Pozostaje tylko mieć nadzieję, że port IrDA, zintegrowany dotychczas ze wspomnianym przyciskiem, został na swoim miejscu, a nowy One podobnie jak poprzednicy będzie mógł pełnić funkcję pilota do telewizora.

No, no. Przycisk zasilania w łatwiej dostępnym miejscu, "normalny" aparat bez Ultrapikseli... najwidoczniej HTC po niemal dwóch latach wzięło się za eliminowanie wad One'a (M7). Cóż, lepiej późno niż później.

*Źródła: Phandroid.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)