HTC Proto na horyzoncie

HTC Proto na horyzoncie

HTC Proto (fot. theverge)
HTC Proto (fot. theverge)
Krzysztof Sylwerski
24.08.2012 15:30, aktualizacja: 24.08.2012 17:30

Seria One nie zdążyła się jeszcze na dobre zagościć na naszym rynku. HTC jednak nie próżnuje i może szykować dla swoich klientów niespodziankę w postaci nowego modelu o specyfikacji pomiędzy One S a One V.

Seria One nie zdążyła się jeszcze na dobre zagościć na naszym rynku. HTC jednak nie próżnuje i może szykować dla swoich klientów niespodziankę w postaci nowego modelu o specyfikacji pomiędzy One S a One V.

HTC Proto (gdyż taką nazwę kodową ma omawiane urządzenie) będzie ulepszoną wersją najtańszego modelu nowej rodziny zaprezentowanej na tegorocznych targach Mobile World Congress, które odbyły się w Barcelonie. W tym przypadku nie możemy jednak mówić jedynie o „odgrzewanym kotlecie”, gdyż usprawnienia dotkną wielu obszarów.

[solr id="komorkomania-pl-119234" excerpt="0" image="0" _url="http://komorkomania.pl/5758,tablety-asusa-z-certyfikatem-playstation" _mphoto="asus-transformer-z-certy-2d4f26c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2583[/block]

Przecieki mówią o dwurdzeniowym procesorze o taktowaniu 1GHz produkcji Qualcomma. Wyświetlacz to Super LCD o przekątnej wynoszącej 4 cale oraz rozdzielczości 800 na 480 pikseli. Aparat to standardowa dziś dla mid-endów matryca wykonująca zdjęcia o rozmiarze 5 Mpix. Całość nie będzie wzorem do naśladowania jeśli chodzi o grubość konstrukcji – ma ona wynieść 9,62 mm. Na renderach dostarczonych przez serwis TheVerge nie dostrzeżemy również typowej bródki obecnej w modelach One V, Legend czy Hero.

Z wyglądu model przypomina jedną ze słuchawek serii Dragon, która ukazała się w Chinach. Czyżby urządzenia sprzedawały się tak dobrze, że zadecydowano o wprowadzeniu ich do dyspozycji klientów zamieszkujących Stary Kontynent?

[solr id="komorkomania-pl-119170" excerpt="0" image="0" _url="http://komorkomania.pl/5774,lg-swift-vu-z-procesorem-tegra-3" _mphoto="lgoptimusvu02-231x168-37cb1b2156.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2584[/block]

Najbliższą możliwością do pochwalenia się nowym sprzętem są targi IFA odbywające się w Berlinie. Obecność HTC byłaby miłym dodatkiem do prezentacji konkurenta, gdzie zadebiutuje Samsung Galaxy Note II. Niezależnie od tego, czy Tajwańczycy pokażą swe urządzenie podczas show w Niemczech zdamy Wam relację przedstawiając najciekawsze nowinki.

Źródło: theverge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)