HTC przyznaje się do błędu. Firma po cichu wprowadza One (M8) EYE

HTC przyznaje się do błędu. Firma po cichu wprowadza One (M8) EYE

HTC przyznaje się do błędu. Firma po cichu wprowadza One (M8) EYE
Mateusz Żołyniak
09.10.2014 12:07, aktualizacja: 09.10.2014 14:20

Wczoraj Tajwańczycy z dumą prezentowali Desire EYE i kamerkę HTC RE, a dzisiaj po cichu wprowadzają jeszcze jedną nowość. Tak tak, chodzi oczywiście o One (M8) EYE.

Wcześniej wiele mówiło się o tym, że gwiazdą październikowej konferencji firmy HTC będzie ulepszona wersja One (M8). Szybko okazało się jednak, że wariant z "EYE" w nazwie od pierwowzoru będzie różnić się jedynie innym aparatem, a główną smartfonową nowością Tajwańczyków będzie high-endowy model z serii Desire. Zgodnie z oczekiwaniami, smartfon HTC do zdjęć doczekał się wczoraj oficjalnej prezentacji, ale małym zaskoczeniem może być fakt, że przedstawiciele HTC nie wspomnieli nawet słowem o alternatywnej wersji One'a.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Okazuje się, że model ten bez większego rozgłosu został dzisiaj wprowadzony do oficjalnego sklepu firmy w Chinach. One (M8) EYE od zwykłego flagowca odróżnia podwójny aparat z 13-megapikselową matrycą Mpix (zastąpił kamerkę z Ultrapikselami) oraz oprogramowanie HTC EYE Experience, które w standardzie instalowane jest w telefonie. Urządzenie do sprzedaży trafi w połowie tego miesiąca, a na chińskim rynku wycenione zostało na około 650 dolarów. Na razie nie wiadomo, czy pojawi się również w innych krajach (jest to oczywiście prawdopodobne).

Sposób wprowadzenia nowej wersji One (M8) może wskazywać, że Tajwańczykom jest trochę głupio jest z powodu nieudanego eksperymentu z Ultrapikselami. Przedstawiciele firmy bardzo mocno zachwalali tę technologię, a okazało się, że użytkownicy zwyczajnie jej nie chcą. Co więcej, robiący 4-megapikselowe zdjęcia aparat uważany jest na największą wadę modeli M7 i M8.

Źródło: SlashGear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)