HTC Saga, czyli następca Desire na kolejnym zdjęciu

HTC Saga, czyli następca Desire na kolejnym zdjęciu01.02.2011 07:47
HTC Saga, czyli następca Desire na kolejnym zdjęciu
Jakub Płaza

Wszyscy wiemy, że na Mobile World Congress 2011 HTC zaprezentuje trzy nowe słuchawki. Kilka dni temu mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć je na żywo. Dzisiaj po raz kolejny pojawia się jedna z nich. Co ciekawe – opatrzona nazwą.

Każda z trzech słuchawek będzie niejako następczynią któregoś z aktualnie sprzedawanych modeli. Mam tutaj na myśli HTC Desire, HTC Wildfire oraz HTC Smart. Bardzo możliwe, że tajwański producent ma w zanadrzu coś jeszcze, ale nas najbardziej interesuje bohater niniejszego wpisu, czyli HTC Saga.

Wygląd mówi sam za siebie – Saga (o ile nazwa okaże się oficjalną) powinien być bezpośrednim następcą popularnego Desire. Nietrudno zauważyć kilka znacznych zmian w wyglądzie obudowy. Producent zrezygnował z fizycznych przycisków na rzecz dotykowych oraz pominął optycznego trackpada. Nad ekranem, obok szerokiego głośnika, można dostrzec kamerkę do wideorozmów.

Telefon prezentuje się naprawdę dobrze. Bryła ma przyjemny kształt, co szczególnie upodabnia go do Desire. Tajemnicą pozostaje jednak specyfikacja. Nieoficjalną powinniśmy poznać już niedługo. Tą najprawdziwszą HTC podzieli się dopiero podczas MWC 2011 w Barcelonie.

Źródło: phonedog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)