HTC Saga - kolejne zdjęcie tajwańskiej nowości

HTC Saga - kolejne zdjęcie tajwańskiej nowości
Jakub Płaza

06.02.2011 12:11, aktual.: 06.02.2011 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC Saga to jeden z nadchodzących modeli HTC. Nie wiemy o nim praktycznie nic. Pojawiło się tyko kilka niewyraźnych zdjęć. Dzisiaj możemy podziwiać kolejne.

Autor zdjęć podaje, że telefon działa pod kontrolą Androida w wersji 2.2.1, a grubość obudowy jest niemalże identyczna jak ta z modelu Legend. Obie informacje są niepokojące. Brak najnowszej odsłony systemu Google'a jest dla mnie tak samo niezrozumiały, jak liczba mm opisujących gabaryty obudowy.

Ciekawi mnie, czym tak naprawdę jest Saga. Pisaliśmy już, że może okazać się następcą sprzedawanego obecnie Desire. Wskazuje na to podobny kształt oraz ogólny projekt obudowy. Pod ekranem brakuje jednak  fizycznych przycisków i optycznego trackballa. Oczywiście producent mógł zrezygnować z tych elementów i najprawdopodobniej właśnie tak się stało. Saga ma cztery dotykowe przyciski i koniec.

A może jednak Desire 2? Urządzenie o takiej nazwie pojawiło się w systemie niemieckiego Vodafone. Nie wiemy jednak, czy operator miał na myśli tytułową Sagę, czy jeszcze inny model. Jeżeli druga opcja miałaby okazać się prawdą, na Mobile World Congress 2011 czeka nas wielka i ciekawa premiera. Niektórzy spekulowali nawet, że może być nim model Pyramid.

Mam nadzieję, że na MWC 2011 poznamy wszystkie szczegóły na temat nadchodzących smartfonów HTC.

Źródło: phonedog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)