Huawei FreeBuds 3 w przedsprzedaży z ładowarką indukcyjną

Huawei FreeBuds 3 w przedsprzedaży z ładowarką indukcyjną

Huawei FreeBuds 3 w przedsprzedaży z ładowarką indukcyjną
Patryk Korzeniecki
12.11.2019 16:00, aktualizacja: 12.11.2019 17:00

Huawei FreeBuds 3 można zamawiać już teraz wraz z dodatkową ładowarką bezprzewodową Huawei CP60.

Huawei FreeBuds 3 są już dostępne w przedpremierowej sprzedaży. Producent kusi klientów promocją - do zamówionych wcześniej słuchawek dodaje ładowarkę Huawei CP60, umożliwiającą naładowanie ich bezprzewodowo. Cena samej ładowarki na wolnym rynku to ok. 130-150 zł.

Huawei FreeBuds 3: cena w Polsce

Oferta ważna jest w sklepie internetowym huawei.pl, a także w oficjalnym salonie Huawei w Galerii Arkadia w Warszawie oraz sklepach x-kom, Komputronik, Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD i Neonet.

Promocja jest ważna do 24 listopada, a sprzedaż regularna zaczyna się następnego dnia. 25 listopada będzie można kupić je w tych samych sklepach, w których obowiązywała oferta przedsprzedażowa. Szczegóły dostępne są u partnerów akcji i na stronie internetowej marki.

Rekomendowana cena zestawu to 699 zł.

Huawei FreeBuds 3: bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z redukcją szumów

Producent zapewnia, że słuchawki są wygodne i oferują dobrą jakość dźwięku. Zostały wyposażone w chip Kirin A1 i redukcję szumów ANC, która pomaga zredukować hałas dobiegający z otoczenia.

Huawei FreeBuds 3 - materiały prasowe
Huawei FreeBuds 3 - materiały prasowe

Huawei FreeBuds 3 wg producenta są w stanie odtwarzać muzykę przez 4 godziny, a przy doładowywaniu za pomocą etui nawet 20 godzin. W pokrowcu zainstalowano cewkę indukcyjną, co pozwala na bezprzewodowe napełnianie wbudowanego akumulatora za pomocą dedykowanej ładowarki lub ogniwa kompatybilnego telefonu.

Ładowarka Huawei CP60 obsługuje standard Qi. Pozwala na ładowanie z mocą 15 W, co czyni ją uniwersalnym urządzeniem do napełnienia akumulatora nie tylko telefonu, ale także urządzeń wearables wspierających Qi. Producent zastosował silikonowe podkładki dla zwiększenia stabilności.

Huawei FreeBuds 3 - materiały prasowe
Huawei FreeBuds 3 - materiały prasowe

Huawei FreeBuds 3 to niezła cenowa alternatywa dla AirPodsów Pro

Huawei FreeBuds 3 cenowo wypadają bardzo korzystanie w porównaniu z konkurencją ze strony Apple'a. Bezpośrednim konkurentem są słuchawki Apple AirPods Pro, które oferują podobne funkcje: redukcję hałasu, dedykowany chip i bezprzewodowe etui ładujące.

Według producenta działają trochę dłużej od FreeBuds 3 (4,5 godziny i 24 godziny przy ładowaniu z etui), jednak są znacznie droższe - kosztują aż 1249 złotych.

Huawei FreeBuds 3 oferują podobną specyfikację, kosztując znacząco mniej od produktów Apple'a. Są tańsze nawet od niższych modeli AirPodsów. Myślę więc, że mogą stanowić ciekawą alternatywę dla słuchawek firmy z Cupertino.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)