Huawei P8 Lite – dlaczego warto go mieć?

Huawei P8 Lite – dlaczego warto go mieć?

Huawei P8 Lite – dlaczego warto go mieć?
Materiał sponsorowany
04.08.2016 17:11, aktualizacja: 04.08.2016 19:16

Coraz częściej zdarza się, że jeden numer nie wystarczy. Wiele osób posiada dwa – jeden prywatny, drugi służbowy. Wiąże się to z koniecznością posiadania dwóch telefonów lub też przekładaniem karty SIM, a przecież nikt nie lubi sobie komplikować życia. Można je natomiast znacznie uprościć. Jak? Wystarczy skorzystać ze znajdującego się w ofercie T-Mobile smartfona Huawei P8 Lite. Dlaczego?

Huawei P8 Lite LTE Dual SIM – wygodny smartfon z dwoma numerami

Smartfon jest urządzeniem, które kusi doskonałą specyfikacją techniczną. Ciekawym rozwiązaniem, którego nie spotyka się w wielu telefonach, jest Dual SIM. Wiąże się ono z możliwością równoczesnego używania dwóch kart bez konieczności ich przekładania. To proste rozwiązanie sprawia, że jeden telefon może posłużyć zarówno do pracy, jak i spraw całkowicie prywatnych. Odpada wówczas konieczność posiadania drugiego telefonu oraz przekładania karty, gdy chce się zadzwonić z drugiego numeru.

Huawei P8 Lite LTE Dual SIM to sprzęt, który warto nabyć także dla jego możliwości. Rzecz najważniejsza, czyli procesor, to wydajny, ośmiordzeniowy HiSilicon Kirin 620 (1,2 GHz). Płynność działania preinstalowanego systemu Android gwarantują 2 GB pamięci operacyjnej, a na dane przewidziano 16 GB miejsca. Można je zwiększyć do 32 GB za pomocą kart pamięci microSD lub microSDHC. Bez problemu do przeinstalowanych fabrycznie, praktycznych aplikacji da się dodać kolejne, pobrane ze sklepu Google Play. Dzięki temu każdy może spersonalizować smartfon wedle swoich potrzeb.

Uwiecznianie chwil – żaden problem

Czy może istnieć nowoczesny smartfon bez dobrego aparatu i kamery? Oczywiście, że nie, a Huawei P8 Lite LTE Dual SIM nie jest tu żadnym wyjątkiem. Miłośnicy selfie z pewnością zadowoleni będą z aparatu przedniego 5 MPix, który posiada specjalny tryb robienia takich właśnie zdjęć. Do bardziej klasycznych fotografii posłuży im zaś aparat tylny, mogący poszczycić się matrycą 13 Mpix, co jest najlepszym gwarantem zdjęć wysokiej jakości. Jeśli chodzi o kamerę, bez problemu da się nagrywać klipy w jakości 1080p, dzięki czemu zarówno na ekranie wyświetlacza telefonu, który ma przekątną 5-cali, jak i odtwarzane na ekranie komputera czy telewizora będą wyglądać niezwykle realistycznie.

Szybka komunikacja gwarantowana

Smartfon łączy się z siecią za pomocą wbudowanego modułu Wi-fi, posiada także czujnik zbliżeniowy (NFC) oraz Bluetooth. Warto odnotować również wyposażenie Huawei P8 Lite LTE Dual SIM w GPS z AGPS, GLONASS i geotagowanie. Nie brak także zaimplementowanych, praktycznych funkcji typu budzik, kalendarz czy stoper, które w dzisiejszych czasach są standardem na wszystkich smartfonach. Obsługa telefonu może być łatwiejsza dzięki opcji głosowego wybierania numerów czy opcji wideokonferencji.

Podsumowując wszystkie zalety Huawei P8 Lite, nie sposób nie stwierdzić, że to dobry smartfon nie tylko dla osób, które posiadają dwa numery, ale dosłownie dla każdego.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)