Hydrogen Two: RED pracuje nad nowym smartfonem [#wSkrócie]

Hydrogen Two: RED pracuje nad nowym smartfonem [#wSkrócie]

Red Hydrogen One
Red Hydrogen One
Mateusz Żołyniak
24.07.2019 15:43, aktualizacja: 24.07.2019 17:43

Przedstawiciel firmy RED zdradził nowe konkrety na temat następcy modelu Hydrogen One.

Jim Jennard, czyli członek zespołu pracującego nas smartfonami RED-a, na forum firmy potwierdził prace nad nowym urządzeniem. Będzie nim model Hydrogen Two, którego projekt przygotowany został od zera.

Jennard wskazał, że ODM (original design manufacturer) odpowiedzialny za przygotowanie pierwszego Hydrogena nie wywiązał się ze swoich obowiązków, do których należało przygotowanie części technologii czy optymalizacja oprogramowania pod układ Qualcomma (sama produkcja odbywała się w fabrykach Foxconna).

Firma z Chin, z którą współpracował RED, nie była też w stanie rozwiązać wykrytych problemów z urządzeniem, więc Amerykanie zdecydowali się na wybór nowego partnera. Szczegóły na jego temat nie zostały ujawnione, ale producent ten ma mieć o wiele lepsze zaplecze technologiczne.

Prace nad Hydrogen Two trwać mają od pewnego czasu. Przedstawiciel RED-a wskazuje do tego na wykorzystanie nowego sensora, który zagwarantować ma najwyższą jakość przechwytywanego obrazu. Konkrety na temat przybliżonej daty wprowadzenia następcy pierwszego Hydrogena nie zostały ujawnione.

Przypomnę, że Miron jakiś czas temu miał okazję bliżej przyjrzeć się smartfonowi RED-a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)