HyperBowl [giveaway]

HyperBowl [giveaway]

HyperBowl [giveaway]
Zbyszek Kowal
09.06.2011 06:34, aktualizacja: 09.06.2011 08:34

Weekend coraz bliżej, więc na pewno przydałaby się Wam jakaś fajna gra do pogrania. Tak się miło składa, że mam ciekawą propozycję. Oczywiście nie mogło zabraknąć również kilku kodów do wygrania. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

HyperBowl to uniwersalna aplikacja (jedno pobranie dla iPada oraz iPhone’a), w której grę w kręgle potraktowano w dość nietypowy sposób. Rozgrywka jest tak zakręcona, że zamiast czytać moje słowa, lepiej będzie, jak po prostu obejrzycie poniższy materiał wideo.

Grę można pobrać z App Store w cenie 2,39 euro. Sami zdecydujcie, czy jest to cena adekwatna do jakości. Dodam tylko, że MacLife uznał HyperBowl za jeden z lepszych tytułów roku 2009.

GIVEAWAY

Producent HyperBowl, Technicat, ufundował dla Was 10 promo kodów. My natomiast z przyjemnością je przekażemy pierwszym dziesięciu osobom, które w komentarzu pod wpisem wypowiedzą się na temat gry.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Ake [giveaway]
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Wisielec [giveaway]
Wisielec [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)