iAds Producer – stwórz reklamy iAds na swojej makówce

Strona głównaiAds Producer – stwórz reklamy iAds na swojej makówce
21.12.2010 06:04
iAds Producer
iAds Producer
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Bardzo dużo pisaliśmy już na temat reklam iAds które pojawiają się na naszych urządzeniach przenośnych. Dzisiaj podejdziemy do tematu nieco inaczej. Poznajcie program do tworzenia tych reklam. Zupełnie za darmo!

Firma z Cupertino udostępniła wszystkim zainteresowanym tworzeniem reklam iAds program o nazwie iAds Producer. Zgodnie z nazwą aplikacja pozwala na szybkie i proste tworzenie reklam na platformę sprzętową Apple’a.

411925634915566502

Narzędzie wydaje się dość potężne - pozwala w procesie kreacji nowej reklamy iAd używać HTML5, CSS3 oraz JavaScript. Dzięki takim zabiegom jesteśmy wstanie stworzyć piękne, pełne ruchu reklamy. Wszystko przy wsparciu intuicyjnego interfejsu typu „point and click”.

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z edycji JavaScript oraz debuggera, który dzięki potężnym mechanizmom oraz rozszerzeniom pozwala na tworzenie szablonów wielokrotnego użytku.

411925634915828646

iAds Producer to również obszerna biblioteka różnych komponentów, które w łatwy sposób można „przeciągnąć” do naszego projektu. Takie bajerki, jak pasek ładowania postępu, galerie czy chociażby odwrócony widok, to kwestia sekundy.

Nowy program Apple’a pozwala również na symulację stworzonych przez nas reklam na dowolnym urządzeniu z iOS 4 na pokładzie. Całość uzupełniają filtry optymalizacyjne, które zatroszczą się o to, aby stworzony projekt dobrze współpracował z całą platformą. iAd Producer dostępny jest w dwóch wersjach (płatnej i darmowe) przez panel dla developerów – iOS Dev Center.

Źródło: 9to5mac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)