iCare - dostęp do konta Orange z poziomu telefonu

Orange udostępnia iCare
Orange udostępnia iCare
Kira Czarczyńska

12.08.2011 20:40, aktual.: 12.08.2011 22:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chcesz być zawsze na bieżąco ze stanem swojego konta? Jeśli jesteś w sieci Orange, a do tego masz iPhone, możesz skorzystać z wygodnej opcji jaką jest nowa, dostępna w AppStore aplikacja - iCare. Pozwala ona nie tylko sprawdzać aktualne i poprzednie rachunki, ale także stan pakietów minut czy SMSów.

Aplikacja iCare skierowana jest do tych wszystkich klientów Orange, którzy lubią być na bieżąco z "wydarzeniami" na swoim koncie. Możliwości, jakie daje, jest rzeczywiście sporo:

  • sprawdzanie aktualnego salda rachunku,
  • przeglądanie historii otrzymanych faktur,
  • sprawdzanie obecnego stanu pakietów,
  • kontrola wykorzystania darmowych minut, SMSów czy transmisji danych.

Korzystając z niej więc, jesteśmy praktycznie na bieżąco z wydarzeniami na naszym koncie telefonicznym Orange. Kolejne funkcje są już w planach - pojawi się między innymi możliwość aktywowania nowych usług oraz zmieniania parametrów tych, z których już korzystamy.

Ok, było trochę o zaletach - są też jednak wady aplikacji.

Po pierwsze, obecnie dostępna jest jedynie na iPhone - choć Orange już zapowiedziało wersję na Androida. Rzecznik prasowy na blogu stwierdził również, że przygotowanie jej wersji na inne platformy, w tym Symbiana, nie jest wykluczone - na razie jednak najwyraźniej sieć tego nie planuje.

Drugą kwestią, wskazaną już przez użytkowników, jest brak możliwości korzystania z aplikacji poprzez sieć WiFi. Program wymusza połączenie przez Orange, przy czym brak jest także informacji, w jaki sposób to połączenie jest rozliczane. Niewykluczone więc, że jak każda inna transmisja danych.

Jeśli jednak to was nie zraża, to aplikację Orange iCare możecie pobrać za pośrednictwem sklepu App Store i korzystać z oferowanych w niej opcji, zamiast dzwonić do BOK czy logować się na swoje konto na stronach operatora. Niewątpliwie jest to sposób znacznie wygodniejszy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)