Icebreaker w jednodniowej promocji na urządzenia z iOS

Strona głównaIcebreaker w jednodniowej promocji na urządzenia z iOS
29.12.2014 15:55
Icebreaker w jednodniowej promocji na urządzenia z iOS
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Pierwsza gra z programu Rovio Stars ponownie jest dostępna do pobrania za darmo z App Store. Jeżeli przegapiliście promocję na ten tytuł kilka miesięcy temu, to dzisiaj macie szansę nadrobić tę zaległość. Trzeba się jednak pospieszyć, akcja promocyjna potrwa zaledwie jeden dzień.

W Icebreaker: A Viking Voyage gracz dowodzi ekipą wikingów, na której czele stoi brodaty herszt. Dzielni wojownicy wypłynęli na wyprawę w nieznane. Pech chciał, że wylądowali w kraju opanowanym przez lód oraz trolle. Wydostanie się z pułapek zastawionych na wikingów wymaga zręczności oraz logicznego myślenia.

412091574030435238

Palcem przecina się bryły lodu oraz inne przedmioty. Zazwyczaj w lodzie uwięzieni są wikingowie lub skrzynie pełne skarbów. Należy tak przecinać lód oraz inne elementy, aby wszyscy wojownicy trafili na łajbę wikingów. Im mniej cięć się użyje, tym większa szansa na zaliczenie poziomu na maksymalnym poziomie.

Wszystkie przecięte przedmioty podlegają prawom fizyki: bryły wpadają z pluskiem do wody, potrafią się też ślizgać lub popychać. Trzeba więc kombinować. Pomimo że szata graficzna jest dwuwymiarowa, animacje wyglądają wspaniale. Można powiedzieć, że Icebreaker to idealna gra na urządzenia dotykowe.

412091574030631846

Główna kampania składa się z aż 140 plansz, kolejne są coraz trudniejsze. Gracz poznaje nowe mechanizmy oraz sposoby na zaliczenie planszy. Rozgrywka jest urozmaicona, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Są również i takie plansze, na których staje się do walki z olbrzymim bossem, czy dodatkowe miejsca z ukrytymi skarbami.

Icebreaker: A Viking Voyage jest do pobrania za darmo z App Store w ramach akcji Free App of the Day. Cena aplikacji spadła wczoraj, zatem promocja na ten tytuł powinna zakończyć się dzisiaj. W grze znajdziecie sporo mikrotranskacji, ale niech Was to nie zniechęca. Gierka jest naprawdę świetna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)