IconSpiral i spiralne ułożenie ikon na iOS [wideo]

IconSpiral i spiralne ułożenie ikon na iOS [wideo]
12.12.2010 18:45
IconSpiral i spiralne ułożenie ikon na iOS [wideo]
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Jeśli kto lubi się bawić w różne dziwne modyfikacje systemu iOS, to mamy dobrą wiadomość. Otóż chłopcy z FunkySpaceMonkey postanowili stworzyć narzędzie o nazwie IconSpiral, którego zadaniem jest zrobienie z naszych ikon aplikacji jednej, wielkiej, obracającej się spirali.

Wygląd systemu po zainstalowaniu IconSpiral prezentuje się następująco:

IconSpiral: All Your iPhone Icons In A Massive Spiral

Aplikacja jest już dostępna z poziomu Cydii w repozytorium http://www.aaron.ms/repo. Jest jednak kilka ważnych "ale", obok których nie sposób przejść obojętnie, omawiając IconSpiral.

Program cały czas jest w fazie wczesnorozwojowej i można napotkać wiele błędów, używając go. Poza tym przed jego instalacją wymagane jest usunięcie takich programów, jak Barrel, Infiniboard, InfiniDock, Parallax itp., ponieważ w połączeniu z IconSpiral mogą wystąpić bardzo groźne komplikacje.

I najważniejsze - nie można uruchamiać aplikacji bezpośrednio ze spirali. Do tego służy wyszukiwarka spotlight, co zresztą widać na wideo. Niemniej jednak wszystkim ciekawskim polecamy sprawdzić IconSpiral, zważywszy na to, że aplikacja dostępna jest zupełnie za darmo.

Źródło: iSpazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)