iDarmocha – notowanie 45

iDarmocha – notowanie 45
Zbigniew Kowal

27.02.2010 22:11, aktual.: 27.02.2010 23:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapewne już myśleliście, że dzisiaj nie pojawi się kolejne notowanie iDarmochy? Nic z tych rzeczy! Po raz czterdziesty piaty zapraszam Was, do zapoznania się z najczęściej ściąganymi, darmowymi aplikacjami z App Store. W tym tygodniu kolejne zatrzęsienie nowych gier.

Sam już nie wiem co się stało z naszym notowaniem, ale coraz bardziej przypomina ono „wylęgarnię” nowych aplikacji. Tak jak kiedyś potrafiła pojawić się jedna „nowość” w zestawieniu, tak przez ostatnie dwa tygodnie obserwujemy istne szaleństwo wśród klientów sklepu Apple’a.

Dzisiejszy ranking zawiera aż dziewięć nowości oraz tylko jeden spektakularny spadek. Uprzedni lider naszego notowania spadł na sam dół, zaliczając tym samym osiągnięcie na „najbardziej zbitą aplikację” iDarmochy. Naturalnie, nie oznacza to że gra jest kiepska. Zwróćcie uwagę, że rozmawiamy o dziesiątce najlepszych lub jak kto woli najpopularniejszych darmowych aplikacji w tym momencie.

Jednocześnie informuję Was, że usilnie pracujemy nad zaimplementowaniem również notowania dla płatnych aplikacji. Zgodnie z Waszą sugestią, postaram się również kolejne notowania iDarmochy opatrywać „kawałkiem tekstu” o każdej z aplikacji. Dzisiaj muszą Wam jednak wystarczyć filmiki, zdjęcia oraz linki do iTunes. Miłego grania!

Knife Dancing

Cool Curlings Promo Video

Obraz
Obraz
Obraz

Air Assault game for iPhone and iPod Touch

Obraz
Obraz

Legenda:

(N) – nowość

(-) – spadek

(+) – awans

(0) – bez zmian

(P) – powrót

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)