iDarmocha – notowanie 61

iDarmocha – notowanie 61

iDarmocha – notowanie 61
Zbigniew Kowal
19.06.2010 13:00, aktualizacja: 19.06.2010 15:00

Tydzień temu w podekscytowaniu oznajmiłem Wam, że właśnie padł rekord w ilości nowych pozycji na naszej liście. Okazuje się, że dzisiejsze notowanie iDarmochy jest jeszcze lepsze pod tym względem. Zapraszam na sześćdziesiąte pierwsze notowanie listy najczęściej pobieranych, darmowych gier z App Store.

Różnica pomiędzy ubiegłym tygodniem a obecnym polega na tym, że wtedy oprócz dziewięciu nowych aplikacji, mieliśmy również jednego spadkowicza w postaci Angry Birds. Dzisiaj jest lepiej, bo po kilku tygodniach przerwy do notowania wraca Slingshot Cowboy. Dla niektórych wiec, będzie to spotkanie z zupełnie nowa dziesiątką aplikacji. Czyżby wakacje zapowiadały się tak obficie?

W co polecam zagrać najbardziej? Dla odmiany (zazwyczaj nie zgadzam się z miejscem pierwszym) będzie to lider dzisiejszego notowania – GodFinger – zabawa w Boga potrafi być wciągająca na długie godziny. Przypominam, że linki poprowadzą Was bezpośrednio do iTunse’a. Miłego grania!

1. [photo position="inside"]50740[/photo]4. [photo position="inside"]50912[/photo]5. [photo position="inside"]50913[/photo]6. Goaaal! (N)

Legenda:

(N) – nowość

(-) – spadek

(+) – awans

(0) – bez zmian

(P) – powrót

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)