iDarmocha – notowanie 74

iDarmocha – notowanie 74
Zbigniew Kowal

18.09.2010 13:43, aktual.: 18.09.2010 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sobotnie popołudnie już za nami, więc warto rozejrzeć się za kilkoma ciekawymi grami na resztę dnia. Z pomocą jak co tydzień przychodzi iDarmocha – czyli zestawienie dziesięciu najczęściej pobieranych darmowych gier z App Store. Jest w czym wybierać!

Faktycznie, przydałoby się zabić czymś czas do wieczora. Nie zapomnijcie jednak, że dzisiaj w nocy Przemysław Saleta (bez jednej nerki) stłucze na kwaśne jabłko Marcina Najmana. No i Pudzian spróbuje rzucić 200 kg workiem, Butterbeanem. Oj będzie się działo.

Tymczasem koniecznie zrelaksujcie się przed galą MMA, grając w jedną lub kilka pozycji z naszej iDarmochy. Oprócz Sushi Chain Lite, który powrócił do nas po kilku tygodniach nieobecności, wszystkie pozycje to same nowości. Nie brakuje wersji lite programów, o których już na Applemanii pisaliśmy.

Wyjątkowo nie wskażę dzisiaj polecanej gry. W zamian mam informację o całkiem fajnej promocji na aplikację Night Stand HD - The Best Alarm Clock. Program jest uniwersalny, więc zadziała na iPadzie i na iPhonie. To jeden z najlepszych zegarków/budzików w App Store. Warto się więc pospieszyć i pobrać go za darmo!

1. Virtual Table Tennis (N)

Legenda:

(N) – nowość

(-) – spadek

(+) – awans

(0) – bez zmian

(P) – powrót

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)