iDarmocha – notowanie 76

iDarmocha 76
iDarmocha 76
Zbigniew Kowal

02.10.2010 13:25, aktual.: 02.10.2010 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z naszą cotygodniową tradycją przedstawiamy Wam dziesięć najczęściej pobieranych darmowych gier z App Store. Po raz kolejny wydanie iDarmochy jest bardzo wyjątkowe.

Ostatnie kilka godzin bez wątpienia należy do Duke Nukem 3D, który pomału pnie się w statystykach. Przecenienie gry 3D Realms zapewne znajdzie swoje odzwierciedlenie w kolejnej iDarmosze. Dzisiaj jednak mamy dla Was gorącą dziesiątkę samych nowości! Żadna pozycja z poprzedniego notowania nie przetrwała!

Trzeba uczciwie przyznać, że pierwsza trójka to gry co najmniej dziwne. Cóż jednak począć, gusta Amerykanów (największy wpływ na nasze notowanie) są zgoła odmienne od europejskich. Mogę Wam jednak z czystym sumieniem polecić grę Warlords: Call To Arms – odrobinka strategii w ten weekend z pewnością doskonale Wam zrobi. Jak zwykle przypominam, że tytuły są linkami do App Store. Miłego grania!

.

  1. [photo position="inside"]48269[/photo]6. Warlords: Call To Arms (N)7. Flick Fishing FREE (N)8. Millionaire City (N)9. Bar Defender (N)10. GrandPar Golf (N)

1. 0.03 seconds (N)

(N) – nowość

(-) – spadek

(+) – awans

(0) – bez zmian

(P) – powrót

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)