Idziesz? Nie pisz! [wideo] [Aktualizacja]

Strona głównaIdziesz? Nie pisz! [wideo] [Aktualizacja]
22.01.2011 12:17
Fot. na lic. CC; flickr.com/By Ed Yourdon
Fot. na lic. CC; flickr.com/By Ed Yourdon
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

W wielu krajach często pojawiają się kampanie społeczne informujące o niebezpieczeństwach używania telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Nikt nie zwraca jednak uwagi na osoby, które piszą SMS-y podczas zwykłych spacerów. Okazuje się, że to może być równie niebezpieczne.

W Sieci pojawiło się właśnie wideo z telewizji przemysłowej centrum handlowego Berkshire Mall, na którym bardzo wyraźnie widać, jak niebezpiecznym zjawiskiem jest beztroskie SMS-owanie. Popatrzmy:

Z pozoru bardzo zabawny klip wideo zwraca uwagę na to, że pisanie SMS-ów faktycznie może być niebezpieczne. Tym razem wszystko skończyło się dobrze, jednak co by było, gdyby kobieta wpadła na przykład na ulicę zamiast do fontanny?

Aktualizacja 22.01.2010: Dziś wiadomo już że pani, która wpadła do fontanny to Cathy Cruz Marrero. Kobieta nie zamierza zostawić tej sprawy. Wynajęła prawnika i ma zamiar oskarżyć centrum handlowe. Marrero uważa, że:

mogła zostać poważnie ranna, a ochrona centrum handlowego powinna jej pomóc zamiast śmiać się do rozpuchu

Czy pozew to próba tłumaczenia swojej głupoty? Możliwe, że nie. Dziennikarze telewizji ABC dotarli do policyjnych akt pani Marrero i domniemywają, że cała sprawa może być próbą wyłudzenia. Co za ludzie....

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)