IKEA ma dla Ciebie darmową aplikację na sylwestra!

IKEA ma dla Ciebie darmową aplikację na sylwestra!
31.12.2010 14:11
IKEA ma dla Ciebie darmową aplikację na sylwestra!
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Nigdy wcześniej bym nie pomyślał, że IKEA opublikuje w App Store aplikację na sylwestra. O ile katalog czy program wskazujący najbliższy sklep szwedzkiego producenta to rzecz zrozumiała, o tyle wirtualny kieliszek z szampanem to niemałe zaskoczenie.

IKEA postanowiła uczcić nadchodzący rok aplikacją, która oprócz tego, że reklamuje kieliszki (a jednak!) tego producenta, pozwala również na fajną sylwestrową zabawę. Zobaczcie najpierw oficjalny filmik promujący IKEA Skål!

Po wybraniu kieliszka napełniamy go szampanem. Następnie szukamy innej osoby z iPhone'em, która uczyni to samo. Od tego już tylko krok do wirtualnego toastu. Co ciekawe jednak, moment stuknięcia się kieliszków wysyłany jest na Facebooka w postaci zdjęcia oraz linijki tekstu. Dodatkowo w bazie aplikacji znajdują się zdjęcia wysłane przez użytkowników.

IKEA Skål! To jednak produkt niedopracowany. Po pierwsze, zdjęcia, które znajdują się w bazie aplikacji, nie są moderowane. Przeglądając je, można natrafić na fotki wibratorów lub nawet intymnych części ciała sylwestrowych zboczeńców. Poza tym cały program jest w języku szwedzkim!

Nie zmienia to jednak faktu, że sam pomysł na aplikację sylwestrową jest fajny. Szkoda tylko, że zabrakło trochę zapału przy jej wykonaniu. Tak czy siak, program możecie pobrać za darmo z App Store. Do siego roku!

Źródło: Gizmodo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)