iKeyGuard - pierwszy keylogger dla iPhone'a

Strona głównaiKeyGuard - pierwszy keylogger dla iPhone'a
09.04.2011 15:00
iKeyGuard - pierwszy keylogger dla iPhone'a
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Po czterech latach obecności iPhone'a na rynku, dopiero dziś pojawił się sposób na używanie w komórce Apple'a keyloggera.

Tego typu programy na systemu komputerowe dostępne od niepamiętnych czasów. Keyloggery pozwalają użytkownikom rejestrować wszystkie wciśnięte klawisze na klawiaturze, a następnie zapisują je do konkretnego pliku. Niekiedy keyloggery potrafią nawet określić miejsce, w którym użyto konkretnych znaków.

Teraz taka aplikacja pojawia się dla użytkowników systemu Apple iOS. Wydając niemal 10 dolarów otrzymasz narzędzie, które rejestruje każde naciśnięcie przycisku na klawiaturze iPhone'a. Następnie wszystkie zarejestrowane wciśnięcia są zapisywane w odpowiednim pliku, do którego dostęp możesz uzyskać poprzez otwieranie adresu  http://localhost:4444 w przeglądarce Safari. Jest również możliwość wysyłania tego pliku na wskazany adres e-mail.

Aplikacja iKeyLogger może się przydać wszystkim użytkownikom, którzy lubią bawić się w małe szpiegowanie. Program jest dostępny w Cydia Store, w repozytorium BigBoss za 9,99 dolara.

Źródło: Redmond Pie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)