iKolporter - prasa w iPhone

ikolporter
ikolporter
Kira Czarczyńska

22.10.2009 06:20, aktual.: 22.10.2009 08:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolporter najwyraźniej jest jedną z - niestety nadal niezbyt licznych - firm, które zauważają istnienie telefonów komórkowych. I wiedzą, że ich klienci tych komórek też dość chętnie używają.

A że chętnie używają też iPhone - powstała dedykowana aplikacja na ten właśnie model telefonu.

A że chętnie używają też iPhone - powstała dedykowana aplikacja na ten właśnie model telefonu.

W połowie zeszłego roku Kolporter uruchomił darmową usługę mobi, umożliwiającą przeglądanie pełnej oferty sklepu z poziomu telefonu komórkowego lub palmtopa. Dostępna jest pod adresem mobi.kolporter.pl.

Następnym krokiem w kierunku zdobycia większej popularności wśród użytkowników korzystających z internetu przez telefon, była mobilna wyszukiwarka Kolportera. Umożliwiła wygodne przeszukiwanie z urządzeń mobilnych oferty ponad 180.000 różnego rodzaju produktów będących w ofercie sklepu internetowego Kolporter.pl.

Teraz natomiast kolporter dedykowaną aplikację na iPhone.

Aplikacja, stworzona przez firmę Divante, nosi nazwę iKolporter i można pobrać ją bezpłatnie z App Store. Jak mówi o niej Daniel Bauke, odpowiedzialny w Divante za rozwój aplikacji mobilnych dla iPhone, Android i Windows Mobile:

Aplikacja iKolporter jest kolejnym projektem mobilnym realizowanym dla Kolportera co wskazuje na potencjał jaki dostrzegają w tym kanale nowoczesne firmy. Trzeba pamiętać, że dzięki kanałowi mobilnemu docieramy do konsumentów w zupełnie nowych kontekstach. Nie mam czasu aby w pracy przed komputerem przejrzeć nowości płytowe ale mogę zrobić to leżąc wygodnie na kanapie lub jadąc tramwajem – właśnie w ten sposób kanał mobilny buduje lojalność i częstość kontaktu z marką.

I biorąc pod uwagę obecne tempo życia oraz to, że faktycznie w kieszeni nosimy już nie telefon, ale potrafiący dzwonić mały komputerek - zapewne iKolporter doczeka się rzeczywiście sporej grupki użytkowników.

Źródło: Divante

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
iPhone w pigułce
Krystian Bezdzietny
Tytanowy iPhone
Krystian Bezdzietny
Komentarze (0)