iKolporter – prasa w iPhone

iKolporter – prasa w iPhone

iKolporter – prasa w iPhone
Krzysztof Basel
23.10.2009 08:30, aktualizacja: 23.10.2009 10:30

Kolporter najwyraźniej jest jedną z – niestety nadal niezbyt licznych – firm, które zauważają istnienie telefonów komórkowych. I wiedzą, że ich klienci tych komórek też dość chętnie używają. W szczególności iPhone'a.

W połowie zeszłego roku Kolporter uruchomił darmową usługę mobi, umożliwiającą przeglądanie pełnej oferty sklepu z poziomu telefonu komórkowego lub palmtopa. Dostępna jest pod adresem mobi.kolporter.pl.

Następnym krokiem w kierunku zdobycia większej popularności wśród użytkowników korzystających z internetu przez telefon, była mobilna wyszukiwarka Kolportera. Umożliwiła wygodne przeszukiwanie z urządzeń mobilnych oferty ponad 180.000 różnego rodzaju produktów będących w ofercie sklepu internetowego Kolporter.pl.

Teraz Kolporter wypuścił dedykowaną aplikację na iPhone.

Aplikacja, stworzona przez firmę Divante, nosi nazwę iKolporter i można pobrać ją bezpłatnie z App Store. Jak mówi o niej Daniel Bauke, odpowiedzialny w Divante za rozwój aplikacji mobilnych dla iPhone, Android i Windows Mobile:

Aplikacja iKolporter jest kolejnym projektem mobilnym realizowanym dla Kolportera co wskazuje na potencjał jaki dostrzegają w tym kanale nowoczesne firmy. Trzeba pamiętać, że dzięki kanałowi mobilnemu docieramy do konsumentów w zupełnie nowych kontekstach. Nie mam czasu aby w pracy przed komputerem przejrzeć nowości płytowe ale mogę zrobić to leżąc wygodnie na kanapie lub jadąc tramwajem – właśnie w ten sposób kanał mobilny buduje lojalność i częstość kontaktu z marką.

I biorąc pod uwagę obecne tempo życia oraz to, że faktycznie w kieszeni nosimy już nie telefon, ale potrafiący dzwonić mały komputerek – zapewne iKolporter doczeka się rzeczywiście sporej grupki użytkowników.

______

*Wpis z bloga Komórkomania, autor: *Kira

Źródło: Komórkomania

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Tytanowy iPhone
Tytanowy iPhone
Krystian Bezdzietny
Letni iPhone
Letni iPhone
Karolina Adamus
Komentarze (0)