iLambo [giveaway]

iLambo [giveaway]

iLambo [giveaway]
Zbyszek Kowal
05.07.2011 04:08, aktualizacja: 05.07.2011 06:08

Dzisiaj mamy coś bardzo fajnego dla miłośników motoryzacji. Jeżeli marka samochodów Lamborghini nie jest Wam obojętna, to koniecznie zajrzyjcie do rozwinięcia wpisu. Do rozdania czeka bowiem dziesięć promo kodów na aplikację iLambo!

Historia głosi, że powstanie aut Lamborghini wynikło z dyskusji pomiędzy Ferruccim Lamborghinim, a Enzo Ferrarim. Pierwszy z panów produkował traktory, drugi sportowe samochody. Lamborghini był niezadowolony ze swojego Ferrari i zaproponował Enzo Ferrari wprowadzenie zmian konstrukcyjnych. Ten oburzony uwagami "jakiegoś traktorzysty" zakwestionował kompetencje Lamborghiniego. Wobec tego Lamborghini postanowił udowodnić mu kto jest lepszy i już po roku zademonstrował swój legendarny 12-cylindrowy model Lamborghini 350 GTV!

Od tego czasu powstało mnóstwo wspaniałych modeli Lamborghini, które można zobaczyć w aplikacji iLambo. Program jest zbiorem ponad 1000 zdjęć i filmików przeróżnych samochodów wspomnianej marki. Jeżeli zatem jesteście wielbicielami motoryzacji, to wydatek niecałych dwóch dolarów nie powinien być dla Was problemem.

GIVEAWAY

Oczywiście, dziesięcioro naszych czytelników otrzyma od nas aplikację za darmo! Wystarczy że w komentarzu pod wpisem napiszecie „Kocham Lamborghini”, a my pierwsze dziesięć takich wpisów nagrodzimy kodami!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail – bardzo ważne! To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Ake [giveaway]
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Webbies [giveaway]
Webbies [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)