Ile dziś kosztuje prototyp iPhone'a 4?

Ile dziś kosztuje prototyp iPhone'a 4?

iPhone 4
iPhone 4
Paweł Żmuda
04.07.2011 10:17, aktualizacja: 04.07.2011 12:17

Nieco ponad rok temu, przed premierą iPhone'a 4, redakcja jednego z zagranicznych serwisów kupiła prototyp od szczęśliwca, który znalazł urządzenie pozostawione w barze przez roztargnionego dewelopera. Dziś przedsprzedażowa wersja smartfona z Cupertino nie budzi już takich emocji. A może jednak? Na eBayu pojawił się właśnie prototyp iPhone'a 4. Ile kosztuje?

W zeszłym roku redakcja serwisu zapłaciła 5 tysięcy dolarów za możliwość przetestowania nowiutkiego iPhone'a przed premierą. Teraz inny prototypowy egzemplarz pojawił się na eBayu.

Sprzedawca zapewnia, że urządzenie jest w dobrym stanie i sprzętowo nie różni się od komórek dostępnych w wolnej sprzedaży. Niestety, nie można go aktywować. Jak przystało na prototyp, na obudowie znajduje się napis XXGB. Jeszcze kilka godzin temu na eBayu oferowano astronomiczne kwoty za urządzenie.

W szczytowym momencie licytacja osiągnęła kwotę najpierw 70, a później aż 100 tysięcy dolarów. Oczywiście była to sprawka żartownisiów, którzy trafili na aukcję po tym, jak opisały ją branżowe blogi. Obecnie urządzenie wycenione jest na 1700 dolarów, jednak do końca aukcji pozostał jeszcze tydzień. Myślicie, że uda się przekroczyć barierę 5 tysięcy dolarów?

Źródło: engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)