Ile kalorii spalimy? Podaj liczbę i wygraj!

Ile kalorii spalimy? Podaj liczbę i wygraj!

Ile kalorii spalimy? Podaj liczbę i wygraj!
Jan Blinstrub
18.04.2014 15:40, aktualizacja: 18.04.2014 17:40

Rywalizacja w Endomondo trwa. Ok, na razie nie idzie nam najlepiej. Okazało się, że załoga Euro jest nieco bardziej konsekwentna w codziennych aktywnościach. Nie poddajemy się jednak i mimo zbliżającego się nieuchronnie, mocno demotywującego świątecznego obżarstwa chcemy powalczyć o pierwsze miejsce. A w zasadzie o trzecie…

Obraz

Trzecie, ponieważ do zabawy włączyły się dwie drużyny, które w dwa dni spaliły tyle kalorii, ile my w tydzień. Swoją drogą wy także możecie jeszcze dołączyć. Wszystkie kwietniowe treningi będą się liczyć do sumy spalonych kalorii. Zbierzcie więc trzyosobowy zespół, stwórzcie drużynę w Endomondo i do dzieła! Najlepszą ekipę nagrodzimy pasami z bidonami dla biegaczy.

Podaj liczbę i wygraj!

Jeśli jednak nie chcecie rywalizować możecie zgarnąć pas w inny, zdecydowanie mniej wymagający sposób. Wystarczy że wybierzecie drużynę (Euro lub Blomedia) i zgadniecie ile kalorii spalą łącznie jej członkowie na końcu rywalizacji (30 kwietnia). Mamy dwa dodatkowe pasy i dostaną je osoby, które podadzą liczbę najbliższą prawdziwemu wynikowi. Kilka zasad:

  • []odpowiedzi wrzucajcie w komentarzach pod tym wpisem (nazwa drużyny, liczba kalorii);[]jeśli kilka osób poda taką samą liczbę wygra ta, która zamieści komentarz jako pierwsza;[]nie ma znaczenia którą drużynę wybierzecie, wygrają ci, którzy będą najbliżej prawidłowego rezultatu;[]niezależnie od wybranej drużyny : jeśli różnica między podaną w komentarzach liczbą a rzeczywistym wynikiem u kilku osób będzie taka sama, wygra ta, która zamieściła komentarz jako pierwsza;[]każdy może podać tylko jedną liczbę;[]w konkursie wezmą udział tylko te osoby, które napiszą komentarz najpóźniej 22.04.2014 o godzinie 23.59.

Naszą rywalizację możecie śledzić na Endomondo. Zamiast śledzić lepiej jednak się przyłączyć!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)