iLeksyka Standard [giveaway]

iLeksyka Standard [giveaway]
Zbyszek Kowal

23.04.2011 10:18, aktual.: 23.04.2011 12:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy opublikowaliśmy jakiś czas temu informację o wersji lite aplikacji iLeksyka spontanicznie wpisywaliście w komentarzach „chcę iLeksyka”. Wasze życzenie zostało spełnione. Dzisiaj mamy do rozdania kody na iLeksyka Standard!

Kiedy opublikowaliśmy jakiś czas temu informację o wersji lite aplikacji iLeksyka spontanicznie wpisywaliście w komentarzach „chcę iLeksyka”. Wasze życzenie zostało spełnione. Dzisiaj mamy do rozdania kody na iLeksyka Standard!

Słowniki Leksyka.pl tworzone są od 2001 roku i - jak wskazuje nazwa - ich celem jest objęcie całego słownictwa danego języka. Jest to pierwszy tego typu projekt na świecie.

Najwyższy poziom fachowości i funkcjonalności słownika został doceniony w obu dotychczas przeprowadzonych testach słowników komputerowych, w których Leksyka została oceniona najwyżej spośród obecnych na rynku wydawnictw (odznaczenia "Wybór Redakcji" PC World i "Najwyższa Jakość" Komputer Świat).

Obraz

Wersja Standard którą dzisiaj mamy do rozdania obejmuje ok. 200 tys. najbardziej popularnych haseł. Poniżej znajdziecie kilka powodów dla których warto zainteresować się iLeksyka:

 • ponad 200.000 haseł głównych oraz ponad 600.000 tłumaczeń,
 • przykłady zastosowania hasła umożliwiają lepsze zrozumienie kontekstu znaczeniowego,
 • ciągłe aktualizacje pozwalają przez cały czas poszerzać zasób słownika - nowe hasła dodawane są każdego dnia,
 • dzięki stałym zagranicznym współpracownikom słownik zawiera aktualne potoczne słownictwo i przykłady jego zastosowania,
 • hasła wysoko specjalistyczne są krótko objaśnione,
 • oznaczenie pisowni i haseł amerykańskich, brytyjskich, kanadyjskich i australijskich,
 • wbudowany słownik skrótów
 • szybkie wyszukiwanie haseł w czasie pisania,
 • zakładki umożliwiające oznaczenie ulubionych lub sprawiających szczególną trudność haseł,
 • brak konieczności połączenia z Internetem,
 • quiz umożliwiający naukę słówek wybranych przez użytkownika.

Aplikację w różnych wersjach (Lite, Business, Deluxe) oraz cenach znajdziecie w portoflio firmy Poldata w App Store. iLeksyka Standard w chwili obecnej kosztuje 12 euro.

GIVEAWAY

Jak więc widzicie, wartość nagrody jest znacznie większa niż dotychczas, dlatego też sposób wygrania promo kodu będzie inny. Dzisiaj nie liczymy na wasze komentarze w stylu „Chcę iLeksyka”. W zamian za promo kod oczekujemy, że postaracie się w języku angielskim napisać nam dlaczego odwiedzacie Applemanie!

Nie oczekujemy bezbłędnych komentarzy. Nadal liczyć będzie się dla nas treść wpisu a nie jakość użytych słów. Trzy teksty które najbardziej przypadną nam do gustu nagrodzimy kodami na iLeksyka Standard. Konkurs potrwa do następnej soboty!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Bardzo ważne!

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)