iLife Weekend, czyli cyfrowe życie zawsze pod ręką?

Strona głównaiLife Weekend, czyli cyfrowe życie zawsze pod ręką?
11.03.2011 17:44
iLife Weekend, czyli cyfrowe życie zawsze pod ręką?
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Znacie pakiet iLife? Nie? To najwyższa pora przekonać się co naprawdę potrafi. O iTunes wiedzą wszyscy: magazyn na muzykę, filmy i programy do iPoda albo iPhona. Ale z GarageBand korzystali tylko niektórzy. Tak jak z iMovie czy iPhoto. A warto.

Żadna firma nie zaproponuje Wam takich eleganckich rozwiązań jak te trzy programy. Z iPhoto w kilka chwil przygotujecie animowany pokaz zdjęć z wakacji z odpowiednią muzyką i własny album z fotografiami. Albo kalendarz, jakiego nie da się kupić w żadnym sklepie. A wszystko w wysmakowanym stylu przygotowanym przez najlepszych projektantów.

A GarageBand? Własny zespół muzyczny a nawet cała orkiestra. Coś dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć grę na pianinie lub innym instrumencie muzycznym. Albo dla tych, którym trudno zgromadzić kolegów muzyków. Albo zwyczajnie chcą coś stworzyć a nie potrafią na niczym grać. GarageBand daje wszystkie te możliwości. I jeszcze więcej. Wystarczy chwilę popróbować. Zwykle, przynajmniej za pierwszym razem, kończy się dniem spędzonym na tworzeniu własnej muzyki

No i jeszcze iMovie - potężny program do tworzenia domowego wideo. Możecie zapomnieć o nudnych pokazach wujka Staszka: tu jesteśmy na rynku, a tu przechodzimy na zamek... iMovie i jego świetnie przygotowane szablony powalą Waszych gości na kolana. Nawet zwykły spacer po mieście stanie się prawdziwym filmem przygodowym.

Te trzy cyfrowe gwiazdy będą bohaterami iLife Weekend, cyklicznie organizowanych prezentacji pakietu iLife, w jakim każdy ma szansę wziąć udział - by poznać możliwości aplikacji, które zmieniają cyfrowe życie w prawdziwą zabawę.

GarageBand poznacie w piątek, iPhoto w sobotę a iMovie w niedzielę. Przedstawią je fachowcy, a jednocześnie pasjonaci. To nie nudna prezentacja, ani sztuczny entuzjazm sprzedawców elektrycznych patelni. Zresztą sami zobaczycie. Bo o iLife nie da się opowiadać nudno.

Weźcie udział w iLife Weekend w jednym z wybranych sklepów Saturn i MediaMarkt. Więcej szczegółów pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)