iLife'11 - premiera już w listopadzie?

iLife
iLife
Krzysztof Basel

04.10.2010 13:40, aktual.: 04.10.2010 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy pakiet iLife'11 trafi na półki sklepowe już w listopadzie? Tak - zdaniem autorów niemieckiego podręcznika do obsługi nowych programów. Podobno oprogramowanie ma w całości działać w 64 bitach i być dostępne dla produktów z systemem iOS.

Niemiecki oddział znanego sklepu internetowego Amazon umieścił na krótką chwilę na swoich stronach książkę "iLife 11: zdjęcia cyfrowe, filmy, muzyka i jeszcze więcej". Jak można się domyślić, jest to podręcznik do nauki pakietu oprogramowania iLife'11. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Apple nie wydał jeszcze programów z tej serii. Podręcznik miał być dostępny już w listopadzie.

Podobno nowy iLife'11 ma działać w systemie 64-bitowym. Co więcej, program iWeb ma zostać przepisany na nowo, co może oznaczać znaczącą poprawę jego wydajności. Z pakietu ma zniknąć też iDVD. Na okładce książki widnieje napis "iPhoto, iMovie and more, with Apps for Mac, iPhone 4, iPod and iPad,", który może sugerować, że nowa wersja iLife będzie również dostępna dla urządzeń pracujących pod systemem iOS.

iLife
iLife

Na początku września w amerykańskim Amazonie pojawił się sam pakiet iLife'11 Family Pack w cenie 99 dolarów. Łącząc oba wydarzenia, możemy spodziewać się, że Apple rzeczywiście niebawem zaprezentuje długo oczekiwany pakiet iLife'11. Z drugiej strony to tylko plotki, na które trzeba patrzeć z dystansem. Możemy się spodziewać wielu podobnych informacji.

Warto też zauważyć, że pakiet iLife'09 został zaprezentowany w styczniu 2009 roku. Bardzo prawdopodobne jest, że tym razem Steve zaprezentuje światu iLife'11 również na początku przyszłego roku.

Źródło: Appleinsider9to5mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)