IM+ - przegląd aplikacji [wideo]

IM+ - przegląd aplikacji [wideo]

IM+
IM+
Tomasz Słowik
15.05.2012 14:31, aktualizacja: 15.05.2012 16:31

IM+ to jeden z ciekawszych komunikatorów multiplatformowych dostępny na urządzenia mobilne. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszym wideoprzeglądem funkcji polskiej wersji programu, która testowana była na urządzeniu z Androidem.

Program obsługuje kilkanaście platform komunikacyjnych, m.in. Beep, MSN, Google Talk, Facebook czy Skype. Na liście brakuje Gadu-Gadu, jednak ma ono zostać dodane w najbliższych aktualizacjach, co powinno ucieszyć sporą część polskich użytkowników.

Interfejs IM+ podzielono na trzy karty. Pierwsza to kontakty. Są one pogrupowane ze względu na macierzystą platformę oraz status danej osoby. Druga, czyli konwersacje, zawiera listę rozmów, które wyświetlane są w formie dialogów. Program oferuje zestaw swoich emotikonów, a czcionka jest dosyć mała, dzięki czemu widać spory fragment tekstu nawet przy włączonej klawiaturze. Ostatnią, trzecią kartą są konta. Dodaje się w niej kolejne platformy oraz edytuje istniejące.

Ustawienia są bardzo rozbudowane. Warto wspomnieć o funkcji autostartu aplikacji oraz wielu opcjach powiadomień oddzielnych dla nowych rozmów oraz tych już prowadzonych.

Korzystanie z programu jest bardzo wygodne, trudno mu pod tym względem cokolwiek zarzucić. Brakuje tylko opcji zagłuszania powiadomień z innych aplikacji, przez co trzeba je wcześniej wyłączać. Fajnym dodatkiem byłaby też obsługa SMS-ów.

Funkcje komunikatora IM+

IM+ to naprawdę wygodne i funkcjonalne narzędzie. Korzystanie z niego jest bardzo przyjemne i pozwala zastąpić kilka programów jednym. Na Androida jest dostępna jego darmowa wersja oraz Pro za 15,99 zł.

[plus]wiele protokołów

[plus]szybkość działania

[plus]rozbudowane ustawienia

[plus]język polski

[minus]nie obsługuje Gadu[minus]Gadu

Mamy dla Was kilka kodów do ww. aplikacji - szczegóły wkrótce na naszym Facebooku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)