I'm Watch - "typowy" zegarek z Androidem

I'm Watch - "typowy" zegarek z Androidem

I'm Watch - zegarek z Androidem
I'm Watch - zegarek z Androidem
Kamil Homziak
09.08.2011 06:40, aktualizacja: 09.08.2011 08:40

Wielu z nas nosi zegarki (no, chyba że woli sprawdzać godzinę na ekranie smartfona). Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć jedno i drugie. I'm Watch włoskiej firmy Blue Sky to zegarek z Androidem. Ile kosztuje ten gadżet i jakie są jego możliwości?

Android nie jest jednak w pełni funkcjonalny, choć pozwala na prowadzenie rozmów, wysyłanie SMS-ów/maili czy przeglądanie zdjęć. Wyposażenie obejmuje też złącze mini jack 3,5 mm, moduł Bluetooth oraz 4 GB wbudowanej pamięci, a całość napędza procesor Freescale IMX233. Przekątna ekranu, jak łatwo się domyślić, nie zachwyca, ale dotykowe 1,54" 240 x 240 powinno wystarczyć do w miarę komfortowej obsługi.

Niestety, w I'm Watch zainstalowano bardzo starego Androida w wersji 1.6. Zegarek ma pojawić się w sprzedaży 30 listopada w siedmiu kolorach. Zamówienia w cenie 249 euro (około 1000 zł) można już składać na stronie producenta. Jak na gadżet z przestarzałym systemem - trochę drogo. Za 1000 zł można kupić całkiem niezłego smartfona z ekranem 3,2-3,5 cala i modułami Wi-Fi oraz GPS. Na zegarek (taki tradycyjny) też zostanie. Szpan może nie taki, ale komfort użytkowania znacznie większy.

Źródło: The Droid Guy

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)