Impreza Back to the Mac, czyli nowe maki z lwem w tle

Impreza Back to the Mac, czyli nowe maki z lwem w tle

Impreza Back to the Mac, czyli nowe maki z lwem w tle
Krzysztof Basel
14.10.2010 05:05, aktualizacja: 14.10.2010 07:05

Firma Apple zadziwiła nas, rozsyłając zaproszenia na imprezę pod hasłem "Back to the Mac". Już 20 października zobaczymy prawdopodobnie zupełnie nowe maki oraz pierwszą prezentację systemu Mac OS X 10.7. To nie koniec spodziewanych nowości.

Niemal pewne wydaje się, że Steve Jobs pokaże światu zupełnie nowe maki. Być może będą to stacjonarne iMaki z ekranem dotykowym, może odmienione MacBooki / MacBooki Pro? Najstarszym notebookiem w ofercie firmy z Cupertino jest obecnie MacBook Air. Czy projektanci firmy Apple sprawią, że nowy ultracienki notebook znów czymś zaskoczy?

Zaglądający z tyłu lew może sugerować, że Steve skupi uwagę dziennikarzy na pierwszej prezentacji systemu Mac OS X 10.7, która zapewne będzie nosić przydomek króla zwierząt.

Spodziewamy się też nowego pakietu oprogramowania iWork 2011 oraz iLife 2011, który ma działać w systemie 64-bitowym. Co więcej, program iWeb ma zostać przepisany na nowo, co może oznaczać znaczącą poprawę jego wydajności. Z pakietu ma zniknąć też iDVD. Nowa wersja iLife będzie również dostępna dla urządzeń pracujących pod systemem iOS.

Za tydzień o tej porze wszystko będzie jasne.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)