IM+Pro [giveaway]

IM+Pro [giveaway]

IM+Pro [giveaway]
Zbyszek Kowal
18.08.2012 09:00, aktualizacja: 18.08.2012 11:00

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o komunikatorze IM+, to warto nadrobić tę zaległość. Ta kompleksowa aplikacja jest nie tylko w języku polskim, ale współpracuje również z popularnymi w naszym kraju komunikatorami. Tak się przyjemnie składa, że mamy do rozdania promo kody na wersję Pro!

Komunikatorów różnej maści znajdziecie w App Store bardzo wiele. Praktycznie każdy liczący się na rynku producent opublikował własną aplikację. Co jednak w przypadku gdy korzystacie z oferty kilku lub więcej komunikatorów?

Wtedy warto zaopatrzyć się w kompleksowe rozwiązanie w postaci komunikatora wielofunkcyjnego. Jednym z takich rozwiązań jest IM+Pro, które pozwala komunikować się z użytkownikami takich platform jak  Facebook, Skype, MSN/Live Messenger, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, Jabber, MeinVZ, Gadu-Gadu, SINA Weibo, mig33, VKontakte, Odnoklassniki.ru, Mamba.Ru, Fetion, Yandex IM, Mail.Ru Agent RenRen oraz Twitter.

Obraz

Program ( aplikacja uniwersalna) pozwala wysyłać wiadomości, przesyłać zdjęcia lub filmy jak również uczestniczyć w czatach zbiorowych. Nie zabrakło również wsparcia dla wiadomości push oraz ustawianiu własnych statusów. Liczba dostępnych funkcji jest bardzo szeroka, zerknijcie na opis aplikacji w App Store, aby poznać inne udogodnienia.

Warto również dodać, że IM+Pro jest w pełni zlokalizowane. Zatem z obsługa programu nie powinniście mieć żadnego problemu. Pewną niedogodnością może być fakt, że wersja Pro kosztuje aż 7,99 euro. Przed zakupem zatem proponuje najpierw zapoznać się z darmową odsłoną tego komunikatora.

GIVEAWAY

Dlatego też, dzięki uprzejmości producenta, rozdamy Wam dzisiaj sześć promo kodów na wersję Pro. Standardowo, nagrodzimy te osoby, które jako pierwsze w komentarzu pod wpisem napiszą „Chcę komunikator IM+Pro”.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominam, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Wygrałeś i nie wiesz, jak zrealizować promo kod? Skorzystaj z naszego miniporadnika.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)