iNaked – użyj swojego iPhone’a do podglądania ludzi na golasa! [wideo]

iNaked – użyj swojego iPhone’a do podglądania ludzi na golasa! [wideo]
17.01.2010 06:21
iNaked – użyj swojego iPhone’a do podglądania ludzi na golasa! [wideo]
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Sami doskonale wiecie, że w App Store można znaleźć niemal każdy rodzaj aplikacji. Mamy gry ambitne, głupie, świetnie wykonane i bardzo proste. Erotyczne i kościelne. Wachlarz wyboru jest naprawdę szeroki. Do tego należy dorzucić aplikacje które chcielibyśmy mieć, ale ich niestety w sklepie Apple’a nie ma.

iNaked to wizja na aplikację, którą z pewnością pożądałby każdy facet na świecie. Pomysł jest bardzo prosty. Dzięki specjalnemu programowi, każdy posiadacz iPhone’a mógłby oglądać przechodniów bez ubrań na ekranie swojego urządzenia. Czy to jest możliwe? Spójrzcie na poniższy filmik:

Prawda, że wspaniały pomysł? Wyobraźcie sobie, że możecie podejrzeć kogokolwiek tylko chcecie. Nauczycielkę w szkole, koleżanki z uczelni, sekretarkę szefa lub po prostu gorące panienki w galeriach handlowych. Naturalnie, panie również mogłyby w ten sam sposób potraktować panów.

Niestety, takiej aplikacji nie ma, a powyższy filmik jest efektem mistrzowskiej choreografii. Pomarzyć jednak można. Wszak za fantazje nikogo jeszcze nie skazano. Jestem ciekaw, jak Wy zapatrujecie się na tego typu pomysł.

Źródło: Gizmodo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)