Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo!

Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo!

Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo!
Zbigniew Kowal
30.05.2014 07:40, aktualizacja: 30.05.2014 10:17

Wielkie dzieło Chair Entertainment od momentu premiery w 2011 roku było dostępne do pobrania za darmo tylko raz. Jeżeli przegapiliście tę okazję, to teraz możecie nadrobić zaległości. Apple właśnie ogłosił Infinity Blade 2 grą tygodnia i zaoferował ją bezpłatnie fanom urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

Liczba pobrań Infinity Blade 2 przekroczyła już kilkanaście milionów, a sama aplikacja była kilkakrotnie aktualizowana. Sequel jest dużo bardziej rozbudowany od poprzednika i zapewnia większą porcję rozrywki. Co ciekawe, gra została wzbogacona o polską lokalizację.

412080410454131244

Gracz musi stawić czoła potężnej grupie przeciwników, którzy są od niego lepsi. Dzięki doborowi odpowiedniej zbroi, tarczy oraz broni jest w stanie odpierać ich ataki. Spryt (system gestów i uników) i refleks w unikaniu ciosów pozwolą zgładzić nawet najbardziej obrzydliwego potwora. Oczywiście dla mniej cierpliwych przewidziano system mikropłatności, dzięki któremu można szybciej ulepszyć swojego wojownika.

Gra jest zintegrowana z usługami społecznościowymi. Dzięki wykorzystaniu systemu ClashMob gracz może uczestniczyć w globalnych wyzwaniach, zdobywać nowe osiągnięcia oraz dzielić się sukcesami swojej postaci na Facebooku lub Twitterze. Im więcej naszych znajomych z Game Center zagra w Infinity Blade 2, tym więcej punktów doświadczenia, pieniędzy oraz przedmiotów dostaniemy z ukończonych wspólnie z innymi graczami wyzwań.

Infinity Blade 2 (iOS) Launch Trailer

Jak wspomniałem we wstępie, Infinity Blade 2 tylko raz było dostępne do pobrania za darmo. Nie przegapcie zatem drugiej szansy i jak najszybciej zajrzyjcie do App Store. Gra się bardzo przyjemnie, pomimo że czasami trzeba powtarzać walki kilka razy. Satysfakcja z zaliczania kolejnych poziomów wtajemniczenia jest jednak duża. Polecam!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)