Infinity Blade ? pojawił się pierwszy trailer!

Infinity Blade
Infinity Blade
Zbyszek Kowal

06.11.2010 09:07, aktual.: 06.11.2010 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poprzedni nasz wpis na temat Infinity Blade cieszył się dość dużym zainteresowaniem, chociaż tak naprawdę nie zdradzał zbyt wiele na temat nowej gry Epic Games. Dzisiaj mamy już konkrety wraz z pierwszym trailerem!

Zgodnie z moimi przewidywaniami Infinity Blade jest już w fazie końcowej produkcji. Świadczyć o tym mogą chociażby niedawno opublikowane screenshoty oraz trailer z gry, który możecie zobaczyć poniżej. Kilkanaście godzin temu taki oto materiał pojawił się na serwerach Gametrailers:

Czy zrobił na Was wrażenie? Wygląda na to, że gra z pewnością nie będzie klasycznym RPG, a raczej grą akcji, której całość lub większa część fabuły dziać się będzie w zaprezentowanej podczas Keynotu Apple?a Cytadeli.

Zwróciliście uwagę na przycisk buy? Najprawdopodobniej rozwój postaci nie będzie zależał tylko od doświadczenia, które zdobędziemy w walce. Być może Epic Games szykuje klasyczne In app purchase, za pomocą którego kupimy lepszą broń lub zbroję dla naszego bohatera.

Nadal twierdzę jednak, że Infinity Blade zapowiada się na najładniejszą grę dla urządzeń z iOS na pokładzie. Kto wie, może za dwa, trzy lata doczekamy się Gears of War na telefonach? Podobnie jak Wy nie mogę się już doczekać premiery, która zapewne odbędzie się tuż przed świętami.

Źródło: gametrailers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)