INFOR IT uruchomił mobilne przewodniki po europejskich miastach

INFOR IT uruchomił mobilne przewodniki po europejskich miastach
Zbyszek Kowal

12.10.2011 06:35, aktual.: 12.10.2011 08:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AppToGo to najnowsza aplikacja opracowana przez spółkę INFOR IT. Przewodniki turystyczne po pięciu europejskich miastach powstały we współpracy z wydawnictwem Berlitz. Więcej szczegółów w rozwinięciu wpisu.

Przewodniki AppToGo ułatwią zwiedzanie Barcelony, Berlina, Paryża, Londynu i Rzymu. Każda aplikacja opracowana jest w całości po polsku i ma pełną funkcjonalność w trybie offline. Gromadzi wszystkie praktyczne informacje potrzebne w podróży: ciekawe opisy atrakcji turystycznych, informacje o noclegach, restauracjach czy sklepach.

Użytkownicy mogą skorzystać z gotowych tras do zwiedzania lub opracować własne. Wbudowany moduł GPS nie pozwoli zabłądzić: w każdej chwili użytkownik może sprawdzić swoje położenie względem szukanego obiektu. Bardzo przydatnym narzędziem są także wbudowane rozmówki audio.

Dotychczas powstało 5 aplikacji w wersjach dedykowanych dla iPhone’a oraz iPada. Wkrótce pojawią się  kolejne zawierające przewodniki po największych polskich miastach. Aplikacje są udostępnione zarówno w opcji płatnej (4,99 euro), jak i bezpłatnej z ograniczonym kontentem.

INFOR IT ma na swoim koncie oprogramowanie na tablety "Dziennika Gazety Prawnej" oraz "Przekroju", a także Krzyżówkę – pierwszą tego typu polskojęzyczną aplikację stworzoną dla użytkowników iPhone’a, iPoda touch oraz iPada.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)