Instagram na Androida już jest!

Instagram na Androida już jest!
Tomasz Nowak

03.04.2012 16:30, aktual.: 03.04.2012 18:30

Wszyscy użytkownicy smartfonów z Androidem, którzy czekali na tę aplikację, wreszcie się doczekali. Instagram jest już dostępny do pobrania ze sklepu Google Play.

Dzisiaj w Google Play pojawił się Instagram. Aplikacja przez wielu wyczekiwana i, sądząc po nagłym przypływie zdjęć w sieciach społecznościowych, również bardzo popularna. Do tej pory Instagram był zarezerwowany dla platformy iOS, a teraz również użytkownicy Androida mogą szybko udostępniać zdjęcia w serwisach Facebook, Twitter, Tumblr i Foursquare.

Instagram to aplikacja, która pozwala szybko robić zdjęcia, dodawać do nich różne filtry i publikować w sieciach społecznościowych. Program jest również sam w sobie siecią społecznościową - można dodawać znajomych, którzy potem oglądają udostępnione zdjęcia.

Przykładowe zdjęcie (fot. wł.)
Przykładowe zdjęcie (fot. wł.)

Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play. Androidowy Instagram wymaga Androida w wersji minimum 2.2 oraz telefonu obsługującego OpenGL ES 2. Program będzie współpracował zarówno z aparatem, jak i kamerką do wideorozmów. Na razie nie są obsługiwane tablety z Androidem, ale zapewne szybko się to zmieni i dostaną one własną, dopasowaną do większych ekranów wersję.

Źródło: Google Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)